خانه / اجتماعی / با صدور مجوز از اداره میراث فرهنگی حمام توتنچی درسنندج تخریب شد

با صدور مجوز از اداره میراث فرهنگی حمام توتنچی درسنندج تخریب شد

مدیر شهرداری منطقه دواز تخریب حمام توتنچی خبر داد
 

 
مدیر شهرداری منطقه دو اظهار داشت : این حمام که در محله پیر محمد واقع شده با زیر بنایی ۱۸۰ متر مربع ودارای قدمت یک صد ساله بود.
مهندس شمس الدین ساعد بیان کرد : با توجه به اینکه این حمام بیش از ۸۰% تخریب شده بوده واحتمال سقوط دیوراهای این حمام وجود داشت وهمچنین از لحاظ بهداشتی این حمام مشکلات زیادی را برای ساکنین این محله بوجود آورده بود.
وی گفت : پس از صدور مجوز از سوی اداره کل میراث فرهنگی در خصوص تخریب ،عملیات تخریب این حمام وحمل نخاله های آن توسط این شهرداری صورت گرفت .
مهندس ساعد در خصوص فعالیتهای صورت گرفته در یک ماه اخیر در سطح منطقه دو افزود : قریب به ۲۴۰۰ متر مربع از محلات نبوت وکانی کوزله شامل زیر سازی جدول گذاری با اعتباری قریب به ۴۰۰ میلیون ریال صورت گرفت.
وی از زیر سازی وآسفالت ۹هزار متر مربع از خیابان شیخ رش واطراف آن در نایسر خبر داد وگفت برای این مقدار هزینه ای بالغ بر۲۳۰میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
مهندس ساعد افزود : عملیات ۴۰۰ متر طول جدول گذاری و۲ هزار متر مربع کف فرش وپیاد رو سازی و۱۸۰۰ متر مربع لکه گیری وآسفالت خیابان فلسطین هم اکنون در سطح منطقه در حال اجرااست وبرای اجرای این عملیات هزینه بالغ بریک میلیارد وهشتصد میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. 

شناسه خبر : 9001

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =