با مشلرکت خوب مردم در انتخابات؛ نتایج آرا انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج اعلام شد

سنندج- دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج نتایج اولیه آرا انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی سنندج را اعلام کرد و بر این اساس ۹ عضو شورای این شهر در دوره پنجم مشخص شدند.

نتایج اولیه آرا انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر سنندج از مجموع ۱۳۹ شعبه اخذ رأی تا ساعت ۱۰:۳۰  صبح امروز اعلام شده است.
وی عنوان کرد: براساس آخرین آمار آراء جمع آوری شده یوسف اسدی ۱۴ هزار و ۴۵۵ رای، غریب سجادی هشت هزار و ۷۲۶ رای، ارسطو گویلی هشت هزار و ۶۴۵، علی پژگول هفت هزار و ۴۲۰، فرزاد زارعی ۶ هزار و ۹۷، سیدانور رشیدی پنج هزار و ۷۱۷، مجید شاه اویسی پنج هزار و ۴۴۳، جلال شریعتی پنج هزار و ۲۰۹ و سیف الله رضائی با چهار هزار و ۸۸۵ رای، ۹ نفر اول این لیست هستند.
وی ادامه داد: سیده مژده حسینی با چهار هزار و ۸۳۸، ماشاءالله رضائی چهار هزار و ۵۲۹، سیدکمال حسینی چهار هزار و ۴۸۹، سیدبهاالدین حسینی چهار هزار و ۳۰۳ و محمدسالار زارع با چهار هزار و ۱۶۹ رای، در رتبه های بعدی قرار دارند.
دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج  بیان کرد: با توجه به اینکه فاصله آرا نامزدها اندک است، احتمال تغییر رتبه نامزدها بسیار محتمل است.
در استان کردستان یک میلیون و ۱۸۱ هزار نفر واجد در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه بودند که گفته می شود حدود ۵۸ درصد در این انتخابات شرکت کرده اند.

شناسهٔ خبر: 3983902 – شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۲۳

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *