خانه / سیاسی / با پیگیری های شرکت گروه سرمایه‌گذاری کیاپرواز انجام شد؛ برقراری مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر به فرودگاه سنندج

با پیگیری های شرکت گروه سرمایه‌گذاری کیاپرواز انجام شد؛ برقراری مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر به فرودگاه سنندج

سنندج- مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری کیاپرواز از برقراری مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر به فرودگاه سنندج خبرداد.

بعداز گذشته حدود هفت ماه از توقف پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر در فرودگاه سنندج قرار است مجددا از امروز ۲۱ اردیبهشت ماه این پروازها برقرار شود.
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری کیاپرواز با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: دو پرواز در روزهای سه شنبه و پنج شنبه توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر و به منظور ارایه خدمات پروازی بهتر به مسافران کردستانی انجام می شود.
فرزاد صمدنژاد با اشاره به اینکه پروازهای یاد شده ساعت ۶ صبح از تهران به سنندج و از ساعت ۸:۱۵ از سنندج به مقصد تهران انجام می شود، اظهارداشت: افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر از دو پرواز هفتگی به حداقل ۷ پرواز هفتگی در اولویت برنامه ریزی پروازی این گروه سرمایه گذاری است.
وی ادامه داد: اگرچه افزایش دو پرواز مذکور پاسخگوی تعداد بالای تقاضای مسافرین نیست اما با توجه به جایگاه ویژه شرکت هواپیمایی کیش ایر در بین شرکت های هواپیمایی کشور و نوع هواپیمای انتخاب شده در این مسیر دارای اهمیت ویژه ای در برنامه ریزی آینده پروازی به مقصد فرودگاه سنندج است.
وی بیان کرد: علاوه بر پروازهای یاد شده هم اکنون دو پرواز توسط شرکت آسمان و پنج پرواز توسط شرکت قشم ایر در مسیر هوایی تهران به سنندج و بالعکس در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری کیا پرواز اظهارداشت: افزایش پروازهای منظم و غیرفصلی داخلی و خارجی یکی از نیازها و همچنین یکی از زیرساخت های اصلی توسعه استان است و امیدواریم با همراهی و حمایت مسئولان ذیربط شاهد تحقق این امر درسال جاری باشیم.

شناسهٔ خبر: ۳۹۷۵۹۸۴ – پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۰:۵۱

شناسه خبر : 11767

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =