با کسب مئال های رنگانگ؛ کردستان نایب قهرمان مسابقات دوومیدانی دختران نونهال منطقه ای شد

سنندج – تیم استان کردستان توانست در پایان رقابت های دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور نایب قهرمانی این مسابقات را به نام خود ثبت کند.

رقابت های دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه به میزبانی استان همدان برگزار شد.
این مسابقات میان مناطق شش گانه کشور برگزار شد و دوندگان در ماده های ۱۰۰ ، ۴۰۰ ، ۱۵۰۰ متر، ۱۰۰ متر بامانع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرش طول و پرش ارتفاع به رقابت پرداختند.
در پایان مسابقات دلنیا بیگم جانی دونده کردستانی در مواد ۱۰۰ و ۴۰۰ متر دو نشان طلا را کسب کرد، گلابتون زارعی در ۱۰۰ متر بامانع و پرش طول برسکوی نخست ایستاد و دو مدال طلا را برگردن آویخت.
همچنین عسل محمودی در ۱۰۰ متر با مانع، صدف اقاجانی در ۴۰۰ متر و آرینا نیک خواه در بخش پرتاب نیزه ۳ مدال نقره را برای تیم کردستان به ارمغان آوردند و هستی ثمری دیگر دونده استان نیز در ماده ۱۵۰۰ متر نشان برنز را از آن خود کرد.
تیم کردستان به سرپرستی و مربیگری پرستو احمدی با کسب چهار طلا، سه نقره و یک برنز نایب قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور را بدست آورد.
گفتنی است، از هر منطقه نفرات اول و دوم به مسابقات بهترین دوندگان نونهال کشور که تیرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، صعود خواهند کرد.

شناسهٔ خبر: 3962387 – چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۳۶

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *