خانه / سیاسی / بخش خصوصی از ظریف تقدیر کرد

بخش خصوصی از ظریف تقدیر کرد

بخش خصوصی با ارایه تقدیر نامه ای به وزیر امور خارجه از اقدامات وی تقدیر و تشکر کرد.

اداره دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، بخش خصوصی کشورمان از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در بیست و دومین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران تقدیر کرد.
متن این تقدیر نامه به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف
وزیرامورخارجه
نام بلند بسیاری از مفاخر ملی ایران، به پاس مجاهدت ها، تلاش ها و اقدامات موثر و راهگشایشان در ذهن و جان فعالان بخش خصوصی ایران باقی خواهد ماند و مردم این سرزمین تا همیشه تاریخ از آنها به نیکی و احترام یاد خواهند کرد.  
امروز با نهایت ادب و احترام باید اعلام کرد که نام شما نیز در ردیف بزرگان این سرزمین و در قله های غرورانگیز تاریخ به صفت یکی از موثران و بانیان خیر و برکت به یادگار می ماند.
توافق هسته ای و اجرای برجام نه تنها سندی ملی برای نشان دادن اقتدار ملت ایران، که برگ زرینی از کمال خردورزی، توسعه خواهی و صلح طلبی برای ایران اسلامی است و این مهم به کمک اندیشه، مدیریت و رفتار مدبرانه شما، دستگاه دیپلماسی کشور و با رهنمودهای مقام معظم رهبری به دست آمده است.  
بخش خصوصی ایران بیش از تمام آحاد جامعه به خوبی از اهمیت آنچه رخ داده آگاه هست و بعدها در پیشگاه تاریخ شهادت خواهد داد که برجام، راه نجاتی برای اقتصاد ایران و خط پایانی بر یک دهه عدم توسعه یافتگی جامعه ایرانی بود.  
امروز از جایگاه پارلمان بخش خصوصی و به نمایندگی از تمامی صاحبان کسب و کار، در نهایت ادب و احترام دست شما را به گرمی می فشاریم و مراتب قدردانی فعالان اقتصادی کشور را به اطلاع شما می رسانیم.  
امید است در سایه لطف الهی همچنان منشاء خیر و برکت برای این سرزمین باشید. تاریخ نام شما را ارج می نهد و آینده سازان این کشور به وجود الگوهای مترقی و خردمندی مانند شما افتخار می کند.  
مسعود خوانساری
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران»

شناسهٔ خبر: ۳۸۸۶۵۴۳ – سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۷:۳۳

شناسه خبر : 12349

این خبر رو هم ببینید

ناگفته هایی از طالبان/ به قلم دکتر مهدی فرمانیان

یک تار موی اسلامگرایان را با کل هیکل سکولارها معاوضه نمی کنیم؛ اما از خشونت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =