برای نخستین بار:  دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد امسال میزبان آزمون دکتری و کارشناسی ارشد است

رییس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد گفت: برای نخستین بار این دانشگاه امسال میزبانی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 93 داوطلبان شهرستان های جنوب آذربایجان غربی خواهد بود

مهاباد – رییس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد گفت: برای نخستین بار این دانشگاه امسال میزبانی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 93 داوطلبان شهرستان های جنوب آذربایجان غربی خواهد بود
معروف خلیلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری موجود، این مرکز دانشگاهی به عنوان حوزه امتحانی آزمون های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی انتخاب شده است.
 
وی اضافه کرد: این مرکز دانشگاهی برای برگزاری این دو آزمون پذیرای بیش از 11هزار شرکت کننده خواهد بود که هشت هزار نفر آنها داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سه هزار نفر نیز داوطلب آزمون دوری دکتری تخصصی هستند.
 
خلیلی خاطر نشان کرد: در سال های گذشته برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تنها در مرکز استان صورت می گرفت که این امر نیازمند صرف زمان و هزینه بیشتری برای داوطلبان می شد.
 
وی اظهار داشت: در بین مراکز دانشگاه پیام نور در شمالغرب کشور، دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد تنها مرکزی است که به عنوان حوزه امتحانی این دو آزمون انتخاب شده است.
 
وی یادآور شد: این مرکز در سال های گذشته نیز محل برگزاری چهار دوره کنکور سراسری با بیش از 3000 داوطلب در هر دوره بوده است.
 
آزمون کارشناسی ارشد روزهای 16، 17 و 18 بهمن در دو نوبت صبح و عصر و آزمون دکتری روز 16 اسفندماه برگزار می شود.

این خبر رو هم ببینید

به بهانه روز جهانی زمین پاک؛ زمین سطل زباله نیست / علی اکبر محبی*

چه کسی باید شهرداران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران را آموزش و مجاب کند که زمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *