برای کسب جواز حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی/                                                         بانوی تکواندوکار کردستانی به رقابت های انتخابی تیم ملی دعوت شد                        

سایت کرد نور : شهرزاد نقدی بانوی تکواندوکار کردستانی در مسابقات
انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان کشور برای حضور در بازی‌های آسیایی
۲۰۱۴ اینچوان کره جنوبی شرکت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی سایت کرد نور از سنندج، به منظور حضور تیم ملی تکواندو بزرگسالان در بازی‌های آسیایی 2014 اینچوان کره جنوبی، دیدارهای انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان در رده سنی بزرگسالان، شنبه 17 اسفند ماه 92 در خانه تکواندو برگزار می‌شود.
در این رقابت‌ها بانوان تکواندوکار استان‌های کردستان، گیلان، قزوین، زنجان، تهران، مازندران، البرز، خراسان رضوی و خوزستان در اوزان 46-، 49-، 53-، ‌57-، 63-، 67-، 73- و 73+ با یکدیگر به رقابت می پردازند.
شهرزاد نقدی بانوی تکواندوکار اهل شهرستان سقز و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور، از سوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو برای شرکت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی، فراخوانده شده است.
در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، شهرزاد نقدی در وزن پنجم با ارائه نمایشی در خور تحسین و با تعصب مثال زدنی در حالی که برای رسیدن به سر وزن، موهای سر خود را کاملاً تراشیده بود، موفق شد در میان 27 شرکت کننده در این وزن به نشان ارزشمند نقره دست یابد و مزد زحمات خود را با دعوت به رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان کسب می‌کند.
کمیته فنی بانوان فدراسیون تکواندو هم، مدال آوران هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر را نیز برای حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی دعوت کرده است.
به منظور بـرگزاری تمرینات آمـاده سازی تـیم مـلی اعـزامی به مـسابقات قهـرمانی آسیا و بازی های آسیایی 2014 اینچوان
کره جنوبی، مینو مداح به عنوان سرمربی ملی و پروانه محمد تقی‌پور طهرانی به عنوان مربی تیم‌های اعزامی به این دو رویداد مهم، انتخاب شده‌اند.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *