برداشته شدن فیلتر فیس بوک در آذربایجان غربی  

آژانس خبری-تحلیلی زریان:پس ار رفع فیلتر فیس‌بوک در استانهای کرمان، همدان، لرستان و ایلام این بار سریال رفع فیلتر شدن فیس بوک به شهرهای آذربایجان غربی رسید.
 

 به گزارش زریان به نقل از عرش نیوز:این‌بار شبکه اجتماعی فیس بوک در برخی شهرستان های آذربایجان غربی هم رفع فیلتر شد.
حال این سوال ها پیش می آید  که آیا رفع فیلترینگ فیسبوک در این شهرستان ها اتفاقی بوده یا نه؟
فیلتر فیس بوک حتی وزیر خارجه سوئد را که به تازگی به ایران سفر کرده بود، شگفت زده می‌کند تا آنجا که بعد از بازگشت نوشته بود: در ایران اتفاق شگفتی افتاده است، مسئولان ارشد کشور صفحه فیس‌بوک را غیرقانونی اعلام و فیلتر کرده‌اند، اما همان مسئولان خودشان با «فیلتر شکن» وارد فیس‌بوک شده‌اند و صفحه باز کرده‌اند و با مردمی که آنها هم با فیلترشکن وارد فیس‌بوک می‌شوند، ارتباط برقرار می‌کنند!
حرف و حدیثهایی در باره رفع فیلتر شبکه اجتماعی فیس بوک  از ابتدای دولت یازدهم تا به حال بارها مسئولان رده بالای دولتی اظهارنظرهایی متفاوتی داده اند؛ یک اظهار نظر دولتی درباره رفع فیلتر فیس‌بوک، یک تکذیب و البته کارگروهی که گویا تا به حال هیچ‌وقت موضوع رفع فیلتر فیس‌بوک را بررسی نکرده است و اتفاقا ۶ وزیر هم عضو آن هستند.
یکی از کاربران شرکت ماکس نت خبر رفع فیلتر شدن فیس بوک را مورد تایید قرار داد و گفت: چند روزی است که بدون فیلتر شکن وارد شبکه اجتماعی فیس بوک می‌شوم و باعث تعجب بنده شده است.
شایان ذکر است ، فیسبوک از سال ۸۸ به بعد در سراسر کشور فیلتر می باشد
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *