بررسی لایحه تنظیم احکام برنامه‌های توسعه‌ای کشور در دستور مجلس

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه‌ای کشور در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.
اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه‌ای کشور است.
این لایحه قبل از بررسی لایحه بودجه نیز در دستور کار مجلس قرار داشت.
وکلای ملت امروز همچنین به گزارش کمیسیون قضایی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح جرم سیاسی نیز رسیدگی خواهند کرد.
رسیدگی به گزارش دیگری از کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح ماده‌ای از لایحه قانون تجارت نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.
وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون عمران در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر به کشتی‌ها) را نیز بررسی خواهند کرد.
بررسی گزارش کمیسیون آموزش در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.
وکلای ملت امروز همچنین ایرادات شورای نگهبان به لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری ـ زمینی در مقابل شخص ثالث را رفع خواهند کرد.

شناسهٔ خبر: 3613162 – یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۰۸:۵۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *