خانه / اجتماعی / برهنگی در فینال تا فروش دختران عراق

برهنگی در فینال تا فروش دختران عراق

مجلس رقصی که از نظر مکاتب و مذاهب مختلف فقهی حرام و غیر شرعی به شمار می رود اما نیروهای داعش بدون کمترین توجه به احکام اسلامی، چنین مجالسی برگزار کرده و به عیاشی و لهو و لعب می پردازند

زمان انتشار خبر: دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ – ۱۳:۳۳
خروسی که ۱۸ ماه بدون سر زندگی کردزمانی که سر این جوجه خروس چاق و چله در سال ۱۹۴۵ بریده شد و به عنوان معجزه خروس بی سر لقب گرفت، ۵ سال سن داشت. کشاورزی در شهر فرویت وقتی که، به صورت تصادفی سر این جوجه خروس را طوری برید که از انتهای بینی به پایین به اضافه یکی از گوشها و قسمتی از مغز سر این خروس بریده شد بطور معجزه آسایی این خروس زنده ماند.
بنابر این گزارش این خروس بی به مدت ۱۸ ماه زنده ماند. مانند همه خروسهای زنده دنبال غذا می‌گشت و با منقار جدیدش سعی می‌کرد که غذا بخورد. حتی زمانی که سعی می‌کرد صدایی از خود تولید کند صدا به صورت غرغر از گلویش بیرون می‌آمد و مانند بقیه خروس های سالم سعی می‌کرد که زیر بال های خود را بخاراند. کشاورز با یک لوله سرنگ این هیولای جدید را غذا می‌داد. یکی از زیست شناسان و عصب شناسان دانشگاه آرکانزاس علت آن را این طور عنوان کرد که مغز این حیوان شامل دو قسمت در بالای چشمان او است و کار بینایی و موقعیت یابی این خروس را همان قسمت باقی مانده مغز صورت می‌دهد.
 
فروش دختران فقط ۱۴۰ دلار!
گروه تروریستی داعش که در چند ماه اخیر با اقدامات ضد اسلامی و ضدانسانی خود توجه جامعه جهانی را به خود جلب کرده، در اقدامی ضدبشری دختران و زنان ایزدی را که در منطقه سنجار عراق به اسارت گرفته است، به ۱۴۰ دلار به فروش می‌رساند. «ویان دخیل» نماینده اقلیت ایزدی‌ها در مجلس عراق، در سخنرانی خود در مجلس این کشور از نخست وزیر عراق خواست برای آزادسازی دختران و زنان اسیر داعش عملیاتی ویژه ترتیب دهد. این درخواست پس از آن مطرح شده است که رسانه‌های مختلف از فروش زنان و دختران ایزدی در شهر موصل به قیمت ۲۰۰دینار یا ۱۴۰دلار خبر دادند. فردی که به تازگی توانسته است از موصل فرار کند، در مصاحبه خود با رسانه‌های عراقی گفت: بسیاری از مردم موصل برای آزادسازی دختران ایزدی از دست داعشی‌ها آنان را خریداری کرده و سپس مخفیانه آزاد می‌کنند.
زن برهنه فینال AFL را به هم ریخت
 
یک زن در بازی‌های نهایی مسابقه های AFL، با برهنه شدن خود در جایگاه تماشاگران، هیجان بازی را به هم ریخت و توسط پلیس دستگیر شد. این زن  26 ساله در هیجان خوشحالی ناشی از تماشای بازی، کاملا برهنه و در جایگاه تماشاچی‌ها مشغول رقصیدن شد. همین امر سبب شد تا یک شب را پشت میله های بازداشتگاه سپری کند. پلیس‌ها پس از اتمام بازی این زن را دستگیر کرده اند اما خودش ادعا می‌کند از تماشای بزرگ ترین بازی سال محروم شده است و او را در وسط بازی گرفته‌اند.
 
مک‌کارتنی، مدل و رقصنده اسکاتلندی است. این زن، با به زبان آوردن فحش های رکیک تلاش داشته از دست پلیس فرار کند. حتی یکی از مامورهای پلیس را با کفش پاشنه بلند خود زخمی کرده است. وی به علت این کارهای ناشایست و حمله به پلیس، به یک شب زندان و پرداخت ۳۰۰ دلار جریمه نقدی متهم شده است.
 
رقص دختران «جهاد نکاح» برای داعشی ها
گروهک تروریستی تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به داعش با اقدامات و جنایت های مختلفی که در چند ماه اخیر انجام داده، زبان زده بیشتر افکار عمومی جهان شده است.
 
اما جدای از جنایت های نیروهای داعشی از جمله اعدام، سر بریدن، قطعه قطعه کردن بدن، دست بریدن، زنده به گور کردن، آتش زدن و دیگر جنایت های گوناگونی که نیروهای تروریستی داعش علیه مردم مرتکب می شوند، رفتارها و اقدامات غیر اخلاقی نیروهای این گروهک تروریستی نیز به نوبه خود پرونده ای متفاوت برای این گروهک تکفیری به وجود آورده است. پرونده گروهک تروریستی داعش در زمینه های جنسی و غیر اخلاقی بسیار از جمله “جهاد نکاح”، “جهاد لواط”، “جهاد با محارم”، “فروش زنان به عنوان برده و کنیز” و غیره است.
 
 
اما در جدید ترین کلیپی که از نیروهای این گروهک تروریستی در فضای مجازی جهان عرب منتشر شده، نشان می دهد شماری از زنان جهاد نکاح به رقاصی در مجلس بزم تعدادی از نیروهای داعش می پردازند. مجلس رقصی که از نظر مکاتب و مذاهب مختلف فقهی حرام و غیر شرعی به شمار می رود اما نیروهای داعش بدون کمترین توجه به احکام اسلامی، چنین مجالسی برگزار کرده و به عیاشی و لهو و لعب می پردازند.منبع: شبکه خبر صدا و سیما

شناسه خبر : 8375

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =