خانه / ورزشی / برگزاری رقابت‌های گلبال کردستان در دهه فجر  

برگزاری رقابت‌های گلبال کردستان در دهه فجر  

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان کردستان از برگزاری رقابت‌های گلبال دهه‌فجر استان با حضور تیم‌هایی از سقز، مریوان، کامیاران، بانه و ۲ تیم از سنندج در بخش مردان خبر داد.
 

هوشنگ شریعتی اظهار کرد: قرار است برای گذراندن آخرین و جدیدترین قوانین داوری گلبال مختص سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ به فنلاند سفر کنم.
وی افزود: با توجه به اینکه خود من یکی از بالاترین رد‌ه‌های داوری جهان را در اختیار دارم و با توجه به اینکه هر چهار سال قوانین این رشته تغییر می‌کند ما موظف هستیم با گذراندن این دوره‌ها قوانین جدید را به داوران سایر نقاط دنیا انتقال بدهیم.
رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان استان کردستان ادامه داد: به همراه من رضا دهقان نیز دیگر داور بین‌المللی ایران در این دوره حضور پیدا می‌کند و پس از پایان دوره در تورنمنتی که در فنلاند برگزار خواهد شد، قضاوت می‌کنیم.
شریعتی خاطرنشان کرد: در این تورنمنت، علاوه بر کشور میزبان تیم‌های لیتوانی، الجزایر، روسیه، کانادا، شرکت دارند و این مسابقات حکم نخستین بازی‌هایی را دارد که با قوانین جدید برگزار می‌شود.
وی در ادامه با بیان اینکه فعالیت بانوان در ورزش‌های نابینایان استان بهتر از آقایان است، خاطرنشان کرد: رشته شطرنج نابینایان ویژه خانم‌ها را راه‌‌اندازی و به شکل خوبی از آن استقبال به عمل آمده است.
رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان استان کردستان افزود: تیم پاورلیفتینگ نابینایان استان نیز خود را برای رقابت‌های کشوری این رشته آماده می‌کند که قرار است در نیمه نخست بهمن‌ماه برگزار شود.
شریعتی افزود: تیم شطرنج نابینایان بانوی استان پنجم بهمن‌ماه در مسابقات قهرمانی کشور این رشته در بهشهر حضور خواهد یافت ضمن اینکه تیم بانوان گلبال استان در رقابت‌های سه‌جانبه به منظور آمادگی برای حضور در رقابت‌های کشوری شرکت می‌کند.
وی افزود: رقابت‌های گلبال دهه فجر استان نیز با حضور تیم‌هایی از سقز، مریوان، کامیاران، بانه و ۲ تیم از سنندج در بخش مردان نیز به مناسبت این ایام برگزار می‌شود.
 
 

شناسه خبر : 11225

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =