خانه / فرهنگی / برگزاری نخستین دوره آموزشی مفاهیم نهج البلاغه در کردستان

برگزاری نخستین دوره آموزشی مفاهیم نهج البلاغه در کردستان

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نخستین دوره آموزشی مفاهیم نهج البلاغه در سطح ۵ شهرستان خبرداد.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نخستین دوره آموزشی مفاهیم نهج البلاغه در سطح ۵ شهرستان خبرداد.
 
رحمن غریبی در گفتگو با خبرنگار شبستان در سنندج، اظهار داشت: تقویت مبانی دینی و هویت بخش در بین نسل جوان جامعه و آشنایی آنان با مفاهیم ارزشی از جمله اولویت هایی است که باید مورد توجه ویژه خانواده ها و دستگاه های متولی امر قرار گیرد.
وی افزود: در همین راستا و برای اولین بار در استان کردستان از امروز کارگاه های آموزشی ویژه مفاهیم نهج البلاغه با محوریت تفهیم، تعمیق و تعمیم آموزه های این کتاب اسلامی در ۵ شهرستان استان به صورت همزمان آغاز شده و در قالب یک ترم تحصیلی تداوم خواهد داشت.
غریبی خاطر نشان کرد: در مجموع در این دوره ۱۵۰ پژوهشگر حوزه دینی و علاقه مند به این مباحث حضور خواهند داشت و در پایان نیز گواهینامه آموزشی ۶۴ساعته به شرکت کنندگان تقدیم خواهد شد.
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان تصریح کرد: این دوره با دایر شدن ۵ کارگاه ویژه در ۵ شهرستان انجام خواهد شد و در دوره های آتی سعی می شود که تعداد کارگاه ها و شهرستان ها نیز گسترش یابد.

شناسه خبر : 5227

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =