برگزاری هفته دوم لیگ دسته یک بسکتبال کشور به میزبانی ساری  

نایب رئیس بانوان هیئت بسکتبال استان کردستان از برگزاری مسابقات هفته دوم از دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور به میزبانی شهرستان ساری خبر داد.
 

ناهید مردوخی در سنندج، اظهار کرد: هفته دوم و پایانی مسابقات دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور، روزهای 28 و 29 آذرماه 92 با برگزاری 6 مسابقه به میزبانی شهرستان ساری پیگیری می‌شود.
وی گفت: مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور با حضور 6 تیم شهرداری سنندج، کوشا سپهر سبلان تهران، پاسارگاد جنوب غرب تهران، استقلال ساری، شهرداری تبریز و پالایش نفت آبادان در 4 هفته به صورت متمرکز و رفت و برگشت برگزار می‌شود.
نایب رئیس بانوان هیئت بسکتبال استان کردستان تصریح کرد: تیم بسکتبال بانوان شهرداری سنندج در هفته اول این رقابت‌ها به میزبانی سنندج، موفق شد با کسب 3 پیروزی و 6 امتیاز، مقتدرانه صدرنشینی هفته اول را به دست آورد و در 2 دور پایانی مرحله رفت به دنبال تداوم پیروزی‌های خود است.
شیما صدفی سرپرست تیم شهرداری سنندج هم پیش از اعزام به ساری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار کرد: شرایط آمادگی تیم شهرداری سنندج در وضعیت بسیار مطلوبی است و تمامی بازیکنان در هفته گذشته تمرینات بسیار منظم و با نشاطی را زیر نظر کادر فنی و سروه ضرغامیان سرمربی تیم انجام داده‌اند.
وی گفت: با توجه به میزبانی هفته اول این مسابقات، از کلیه تیم های حاضر شناخت کافی را داریم و نقاط ضعف و قوت حریفان را به خوبی آنالیز کرده و برای کسب عنوان قهرمانی دور رفت این مسابقات به ساری می‌رویم.
سرپرست تیم بسکتبال بانوان شهرداری سنندج تصریح کرد: دور چهارم رقابت‌های هفته دوم مرحله نهایی لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور پنجشنبه 28 آذرماه با دیدار حساس و سرنوشت ساز تیم‌های صدرنشین شهرداری سنندج و کوشا سپهر سبلان تهران آغاز خواهد شد و در ادامه استقلال ساری با پاسارگاد جنوب غرب تهران مصاف می‌دهد و شهرداری تبریز به دیدار پالایش نفت آبادان خواهد رفت.
وی گفت: در دور پنجم و پایانی مرحله رفت این مسابقات، تیم‌های کوشا سپهر سبلان تهران با پاسارگاد جنوب غرب تهران، شهرداری سنندج با پالایش نفت آبادان و استقلال ساری با شهرداری تبریز دیدار می‌کنند.
صدفی افزود: دور برگشت این مسابقات نیز در 2 هفته برگزار خواهد شد که شهرهای تهران و آبادان به عنوان میزبان این دور مشخص شده‌اند.
در جدول رده بندی و در پایان هفته اول و انجام 3 مسابقه توسط تیم های شرکت کننده، شهرداری سنندج و کوشا سپهر سبلان تهران با کسب 6 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند و پاسارگاد جنوب غرب تهران با 5 امتیاز، پالایش نفت آبادان با 4 امتیاز و شهرداری تبریز و استقلال ساری با 3 امتیاز به ترتیب در جایگاه سوم تا ششم جدول جای دارند.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *