خانه / فرهنگی / برگزاری پیش کنگره شمیم شافع در سنندج/ رونمایی از سایت کنگره امام شافعی

برگزاری پیش کنگره شمیم شافع در سنندج/ رونمایی از سایت کنگره امام شافعی

خبرگزاری شبستان: عضو کمیته راهبردی و برنامه ریزی کنگره بین المللی امام شافعی از برگزاری پیش کنگره شمیم شافع با حضور شخصیت های برجسته کشوری همزمان با پنجم خرداد در سنندج خبر داد.

کامل گلباغی، عضو کمیته راهبردی و برنامه ریزی کنگره بین المللی امام شافعی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج گفت: در راستای برنامه‌ریزی به عمل آمده مقدمات برپایی نخستین کنگره بین‌المللی امام شافعی(رض) در سال ۹۴ و همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان پیش بینی شده بود که این تاریخ به هفته وحدت موکول شد.
وی ادامه داد: پیش کنگره شمیم شافع در راستای برگزاری کنگره بین المللی امام شافعی با حضور شخصیت های برجسته کشوری همزمان با پنجم خرداد در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار می شود.
این عضو کمیته راهبردی و برنامه ریزی کنگره بین المللی امام شافعی از رونمایی از سایت کنگره در این مراسم خبر داد و افزود: در پیش کنگره شمیم شافع ضمن رونمایی از سایت و پوستر کنگره امام شافعی، هیئت علمی و دبیر علمی کنگره نیز معرفی خواهند شد.
گلباغی، برگزاری این کنگره را به منظور ورود افراد و شخصیت‌های عالم برای ارائه مقالات و مطالب مفید و علمی در خصوص امام شافعی اعلام کرد و افزود: بنا داریم تا کنگره بین المللی امام شافعی که همزمان با هفته وحدت برگزار می شود در هر شهرستان استان یک پیش کنگره در این خصوص برگزار کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به سخنران های ویژه این مراسم اذعان کرد: دکتر فرزاد پارسا و دکتر احمد نعمتی پیرامون شخصیت و نظریات امام شافعی سخنرانی خواهند داشت.
وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم برگزاری این پیش کنگره آزمونی برای برگزاری هر چه بهتر و در خور شأن تر کنگره بین المللی امام شافعی باشد

شناسه خبر : 4459

این خبر رو هم ببینید

وحدت پایدار، ضرورتی ماندگار/ *محمد هادیفر

وحدت در لغت به انسجام و پیوستگی معنا شده که در مقابل تفرقه و کثرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =