بزرگ ترین مدافع گنبد آهنین صهیونیست ها

الجزیره انگلیسی برای چندمین بار در بخش های خبری خود اعلام کرد سامانه گنبد آهنین مانع جدی در مسیر راکتهای فلسطینی ها است. در روزهای گذشته دفاع جانانه این شبکه از سیستم موشکی صهیونیست ها تعجب بسیاری را برانگیخته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه تلویزیونی الجزیره در برنامه های خود جایگاه خاصی برای این سیستم موشکی قائل شده و بیش از آنکه به جنایات صهیونیستها در غزه و دیگر نقاط فلسطین اشغالی بپردازد به حمایت از این سیستم میپردازد.
برنارد اسمیت خبرنگار شبکه در آخرین گزارش خود از قدس اشغالی گفت: ارتش اسرائیل اعلام کرده است تاکنون پانصد و پنجاه و هشت راکت از غزه به اسرائیل شلیک شده است. یکصد و هجده فروند از این راکتها با سامانه گنبد آهنین رهگیری شده اند. بنابراین ، می توان گفت اگر گنبد آهنین وجود نداشت بسیاری از این راکتها به مناطق مسکونی در غزه اصابت می کرد.
محور دیگر این شبکه در حوادث اخیر غزه، رسمیت و دلیل بخشیدن به حملات صهیونیستها در برابر نیروهای مقاومت است
بطوریکه نشرین الشمایله خبرنگار دیگر این شبکه در سرزمینهای اشغالی در ارتباطهای خود این موضوع را محور قرار داده و  شدت گرفتن حملات اسرائیل به غزه را ناشی از ضرورت صهیونیستها برای نابودی زیرساختهای حماس ذکر میکند:
وی گفت: مقامات اسرائیلی می گویند حملات به غزه را ادامه خواهند داد تا مواضع حماس نابود شود. اسرائیل نابودی زیرساختهای راکتی حماس را نشانه گرفته است و می خواهد به این هدفش برسد تا حماس دیگر قادر نباشد راکت به سمت اسرائیل شلیک کند.
در روزهای گذشته حملات رژیم صهیونیستی بیش از 100 کشته و هزاران زخمی در مناطق مختلف برجای گذاشته است و طیف عمده این قربانیان زنان و کودکان هستند اما شبکه الجزیره با بستن چشمان خود در برابر این حقیقت، تنها به تمجید از گنبد اهنین و الزام صهیونیستها به دفاع از خود میپردازد.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *