بلندی های سنندج سفید پوش شد؛ بارش شدید تگرگ درکردستان/آب گرفتگی معابر تردد مردم را غیرممکن کرد

سنندج – موج بارشی که از روز گذشته باعث بارش های پراکنده در استان کردستان شد، دیشب و صبح امروز موجب بارش شدید تگرگ در استان به ویژه شهرستان سنندج شد.

بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از سوی هواشناسی موج بارشی از روز سه شنبه آسمان کردستان را فرا گرفت و باعث وقوع بارش های پراکنده و رگباری در اکثر مناطق این استان شد.
بارش های پراکنده و البته رگباری باران در اکثر اوقات همراه با بارش تگرگ همراه بود و شدت این بارش ها در سراسر استان به ویژه شهرستان سنندج آب گرفتگی شدید معابر را به دنبال داشت.
شدت بارش ها ساعت دو بامداد امروز چهارشنبه بود که بارش شدید تگرگ و رگباری باران آب گرفتگی گسترده ای را در سطح معابر در اکثر شهرها و حتی روستاهای استان به دنبال داشت.

همچنین صبح امروز چهارشنبه بارش های مستمر باران ادامه دارد و در مقطعی بار دیگر بارش ها شدت گرفت و با تگرگ همراه شد که بار دیگر آب گرفتگی وسیعی را در معابر ایجاد کرده و باعث کند شدن تردد وسائل نقلیه به ویژه در سنندج شد.
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کردستان شرایط جوی این استان طی امروز و فردا بر همین شرایط خواهد بود و با افزایش ابر، وزش باد و احتمال وقوع بارش های پراکنده و رگباری همراه خواهد بود.

هم اکنون بلندی های حاکم بر شهر سنندج به دلیل شدت بارش تگرگ و البته در شرایطی برف سفید پوش شده است و بارش مستمر باران نیز ادامه دارد و البته دمای هوا نیز تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده است.

شناسهٔ خبر: 3968614 – چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۹:۳۴

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *