خانه / جریانات تکفیری / بمباران نشست مهم داعش در الانبار/زخمی شدن البغدادی تایید نشده است

بمباران نشست مهم داعش در الانبار/زخمی شدن البغدادی تایید نشده است

فرماندهی عملیات مشترک عراق ضمن اعلام حملات هوایی به یک نشست مهم داعش در غرب الانبار، در عین حال اخبار منتشرشده درباره زخمی شدن سرکرده داعش را تایید نشده عنوان کرد.

شبکه سومریه، فرماندهی عملیات مشترک عراق از حملات هوایی به یک نشست مهم گروه داعش در شهرستان القائم در غرب الانبار خبر داده و در عین حال اعلام کرد که زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در این بمباران تا کنون تایید نشده است.
سرتیپ «یحیی رسول» سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت: دستگاه های اطلاعاتی عراق به دقت تحرکات ابوبکر البغدادی مجرم تروریست را دنبال می کنند و زخمی شدن وی در جریان هدف قرار دادن نشست مهم عناصر داعش در منطقه الزله از توابع شهرستان القائم تا کنون برای ما تایید نشده است.
وی افزود: حملات هوایی بر اساس داده های اطلاعاتی دقیق انجام شده و منجر به کشته شدن شماری از تروریست های انتحاری گردید. در صورت تایید زخمی شدن البغدادی این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.
گفتنی است که یک منبع امنیتی روز یکشنبه اعلام کرده بود که ابوبکر البغدادی و تعدادی از سرکردگان گروه تروریستی داعش در بمباران منطقه القائم در غرب الانبار زخمی شده اند.
شایعه زخمی شدن ابوبکر البغدادی بارها از سوی منابع رسانه ای منتشر شده است.
شناسهٔ خبر: ۳۹۰۵۵۰۹ – دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ – ۰۱:۲۸

شناسه خبر : 2373

این خبر رو هم ببینید

تشیع انگلیسی وارد عرصه فیلم‌سازی شد؛ آیا فیلم «بانوی بهشت» در ادعای خود صادق است؟

«بانوی بهشت» عنوان فیلمی است که تا چند روز آینده به نمایش درمی آید.این فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =