خانه / سیاسی / بهارستانیهای جدید کردستان، خبر خبرگزاری فارس را تکذیب کردند

بهارستانیهای جدید کردستان، خبر خبرگزاری فارس را تکذیب کردند

سرویس کردستان – نمایندگان جدید حوزه های بیجار و یاسوکند، سقز و بانه و نیز مریوان و سروآباد، خبرخبرگزاری فارس را تکذیب کردند

کردپرس- در خبر منتشر شده از سوی خبرگزاری فارس مبنی بر ” اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی ” برای نمایندگان و کاندیدای حوزه های بیجار و یاسوکند، سقز و بانه و نیز مریوان و سروآباد، گرایش های سیاسی تعیین شده بود که از سوی آنان تکذیب شد.
بر اساس این جدول در خبرگزاری مذکور برای ” حمدالله کریمی” نماینده جدید حوزه بیجار و یاسوکند گرایش اصلاح طلبی ذکر شده است که وی در گفتگو با خبرنگار کردپرس آن را تکذیب کرد و گفت: من به عنوان کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردم.
وی در ادامه اظهار کرد: بی شک اعلام حمایت احزاب اصلاح طلب و ائتلاف اصلاح طلبان از این جانب صحت دارد اما من به عنوان یک کاندیدای مستقل وارد حوزه انتخاب شده ام.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و نماینده جدید بهارستان در این حوزه نیز این خبر را تکذیب کرد و گفت: من تاکنون به عنوان نماینده مستقل در مجلس شورای اسلامی حضور داشتم و در این دوره هم به عنوان کاندیدای مستقل در انتخابات شرکت کردم.
در ادامه تکذیب این خبر امید کریمیان نماینده مردم مریوان و سروآباد در گفتگو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد: من نماینده مستقل مجلس شورای اسلامی بوده و در انتخابات مجلس دهم، هم به عنوان کاندیدای مستقل شرکت کردم.
وی که به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافته است در ادامه سخنان خود گفت: بی شک احزاب اصلاح طلب از من اعلام حمایت کردند و این مساله دلیل بر گرایش سیاسی من نیست.
 
کد مطلب: ۱۰۱۸۳۸  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۱۲/۸  |  ساعت: ۱۹ : ۴۰

شناسه خبر : 13983

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پنج =