بهره برداری از ۲ پروژه آبفا در هفته دولت/کلنگ ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب مریوان به زمین زده می‌شود

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از افتتاح چند پروژه و آغاز عملیات یک پروژه دیگر در هفته دولت امسال خبر داد.

به گزارش کردنور به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، مهندس محمدحسین محمدی با بیان این مطلب گفت: مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه طرح‌های آبرسانی به شهرهای مریوان و کانی دینار است.
وی افزود: طرح آبرسانی شهر مریوان شامل ایستگاه پمپاژ، خطوط انتقال مربوطه و ساختمان سرایداری است که پروژه ایستگاه پمپاژ مرکزی این طرح با اعتبار ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل منابع استانی در این هفته افتتاح خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با بیان اینکه طرح آبرسانی به شهر کانی دینار هم شامل مخزن، خط انتقال، چاه، پمپاژ، نیرورسانی خط برگشت و اتاق سرچاهی است، تصریح کرد: پروژه مخزن ۱۰۰۰ مترمعکبی این طرح در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.
مهندس محمدی با بیان اینکه ساختمان اپراتوری طرح آبرسانی شهر بابارشانی بیجار نیز با اعتبار ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال افتتاح خواهد شد، گفت: از ایستگاه پمپاژ امور آبفا بانه نیز در این هفته بهره برداری می‌شود.
وی افزود: پروژه ارتقاء مدول اول و احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر مریوان هم با اعتبار ۲۳۲ میلیارد ریال از محل منابع ملی در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان در پایان تأکید کرد: تلاش داریم با اجرای اینگونه پروژه‌ها زمینه ارتقای خدمات رسانی به شهروندان کردستانی در سطح استان را افزایش دهیم.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *