به‌کارگیری افراد غیرمتخصص خلاف اهداف دولت است  

ئیس مجمع نمایندگان کردستان گفت: به‌کارگیری افراد غیرمتخصص در راستای اهداف دولت تدبیر و امید نیست، بلکه باید مدیرانی برای ادارات معرفی شوند که روند توسعه استان را تسهیل نمایند.
 

حامد قادرمرزی در خصوص مخالفت نمایندگان استان با معرفی مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، اظهار داشت: شخصاً مخالف این فرد هستم چرا که سابقه مدیریتی وی با چنین جایگاه مهمی تناسب ندارد.
وی در ادامه به دلیل این موضوع اشاره کرد و گفت: فرد معرفی شده دارای مدرک مهندسی عمران است و  جز شهرداری یک شهر، مسئولیت مهم دیگری در سابقه مدیریتی وی وجود ندارد.
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی افزود: این مهم ارتباط معنایی و موضوعی با عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ندارد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: این مهم در حالی است که داخل مجموعه اداری و سازمان اجرایی مجالی برای بکارگیری نیروهای متخصص وجود دارد و باید از ظرفیتهای استان استفاده شود.
این مسئول تصریح کرد: بنده به عنوان وکیل مردم مخالف تحمیل نیرو به دستگاه‌های اجرایی هستم چرا که مدیر جدید باید تخصص یا تجربه متناسب با آن سازمان را داشته باشد تا بتواند اهداف سازمانی ادارات را تحقق بخشند.
به گفته قادرمرزی، اجرای چنین سیاست‌هایی و بکارگیری افراد غیرمتخصص در مجموعه‌های اداری و اجرایی، خلاف وعده‌های دولت تدبیر و امید است.
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان کردستان در راستای کمک به تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و اجرای سیاست‌های دولت اعتدال و عدالت بالینی، با روی کار آمدن افراد غیرمتخصص در قالب مجموعه ادارات در استان کردستان مخالف هستیم.
وی در پایان اذعان داشت: استان کردستان نیاز به توسعه بخشهای مختلف دارد لذا این مهم فقط با بکارگیری افراد متخصص، متعهد و کارآمد محقق می‌شود که دقت در انتصاب‌ها لازمه چنین امری است.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *