خانه / اجتماعی / به اسم مولودی شام انتخاباتی می دهند

به اسم مولودی شام انتخاباتی می دهند

با خبر شدیم یکی از نامزدهای انتخاباتی در مسجد حضرت علی علیه السلام  به بهانه مولودی شما بخوانید (شام انتخاباتی)در حال برگزاری مراسمی  است که نمی خواهیم به جزئیات این مراسم بپردازیم وموضوع را از زاویه ی دیگر مورد بررسی قرارمی دهیم

با خبر شدیم یکی از نامزدهای انتخاباتی در مسجد حضرت علی علیه السلام(شهرستان کامیاران)  به بهانه مولودی شما بخوانید (شام انتخاباتی)در حال برگزاری مراسمی  است که نمی خواهیم به جزئیات این مراسم بپردازیم وموضوع را از زاویه ی دیگر مورد بررسی قرارمی دهیم.
 
۱- ماه مولودی اندک زمانی است که تمام گشته است واگر این برادر قصد داشت به میمنت ماه مولودی شامی به فقرا وبی بضاعتان بدهد بود بهتر بود در همان ماه ربیع الاول این کار خیرو نیکو را انجام می داد.
 
۲- آیا اگر قصد نیکوکاری بود که انشاالله این گونه باشد آیا بهتر نبود این هزینه ها را برای بیماران سرطانی وکلیوی شهر هزینه می نمود آن هم به صورت کاملا مخفی وبه دور از چشمان که مبادا خدای ناکرده رنگ ریا به خود بگیرد.
 
۳-مدت زمانی است که دوران شام های انتخاباتی به سرآمده است واین روش ها کاملا نخ نما گردیده است.
 
۴-طی تماسی که با نماینده این برادر گرفتم وبه این موضوع انتقاد نمودم که چرا سال های گذشته چنین مراسمی برگزار نشده است تا باور کنیم که این شام ،شام انتخاباتی نیست و،واقعا به خاطر مولودی است درجواب بیان داشتند که برگزار شده است شما خبرنداشته اید در جواب گفتم برادر عزیزم آیا من شاخ درآورده ام وزمانی که فهمید نمی تواند این موضوع را توجیه کند در جوابی مجدد وکاملا تعجب برانگیز بیان داشت فلان کاندیدای انتخاباتی همین کار را کرده است چرا به او چیزی نمی گویید در ضمن در تهران مولودی در سال های گذشته برگزار شده است آن هم برای کردهای مقیم پایتخت عزیزان کاربر:به نظر شما این گونه جواب ها توجیهی داردومی تواند صورت مسئله را حل کند؟
۵- من نمی دانم این چه نوع توجیهی است که برای این مسئله آورده می شود؟ اما به این نکته مهم توجه نمی شود که بابا به خدا به اسم مولودی شام انتخاباتی دادن خیلی گناه است پیامبر رحمت جایگاه ویژه ای دارد ونباید از این گونه مراسم های مقدس بهره برداری موضوعی نمود.
 
۶- واما عزیزان دعوت شده به صرف شام: این گونه شام ها را بخورید اما در روز رای گیری توجه داشته باشید به کاندیدای اصلح رای دهید.
 
۷- به نظر این حقیر این گونه شام ها بهره برداری ابزاری است ونمی تواند حقیقت را توجیه کند وبه نوعی توهین به مردم است.
 
تاريخ : دوشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۴ | نویسنده کامیاران نیوز

شناسه خبر : 7051

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =