به دلیل انتقاد از مدیریت ناکارآمد دانشگاه  مدیر مسئول یک سایت اینترنتی از تدریس در دانشگاه پیام نور اشنویه محروم شد

به دنبال درج مطلبی در شنوباس تحت عنوان ” دانشگاه پیام نور اشنویه از مدیریت ناکارآمد رنج می برد ” مدیر مسئول این پایگاه خبری از تدریس در دانشگاه پیام نور اشنویه محروم شد.
ضمنا نامبرده 4 سال سابقه تدریس در رشته علوم سیاسی این دانشگاه را داشته است.

به دنبال درج مطلبی در شنوباس تحت عنوان ” دانشگاه پیام نور اشنویه از مدیریت ناکارآمد رنج می برد ” مدیر مسئول این پایگاه خبری از تدریس در دانشگاه پیام نور اشنویه محروم شد.
محرومیت مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی اشنویه از تدریس در دانشگاه پیام نور این شهرستان در حالی صورت می گیرد که وی 4 سال سابقه تدریس در رشته علوم سیاسی این دانشگاه را داشته است.
همچنان که اشاره شد این محرومیت به دلیل درج مطلبی انتقادی از مدیریت ناکارآمد دانشگاه پیام نور اشنویه در شنوباس صورت می گیرد که با موافقت و استقبال گسترده اساتید، دانشجویان و شهروندان اشنویه ای مواجه گردید.
متاسفانه اقدام ناشیانه ریاست دانشگاه پیام نور اشنویه در حذف منتقدین از تدریس، با تمام فرمایشات ریاست محترم جمهوری در رابطه با منتقدین دانشگاهی در تضاد است. از آنجا که وی حتی در بیانات امروز خود انتقاد را حق مسلم دانشگاهیان خوانده و آن را در راستای تدبیر و ترمیم امور قلمداد کرده جای بسی تعجب است که در بعد عملی خلاف آنچه می گویند برای دانشگاهیان این دیار محروم و دورافتاده اتفاق می افتد!؟
حذف منتقدین از تدریس در دانشگاه کوچک و کم عمر پیام نور اشنویه از دیر زمانی آغاز شد که جناح بازی های غیردانشگاهی این محیط علمی را آلوده کرد، از آن زمان به بعد افراد عمدتاً وابسته به نهادهایی مانند نمایندگی مجلس همواره سکان هدایت این دانشگاه را برعهده گرفتند و به جای تدبیر امور در چارچوب تجربه و شایسته سالاری علمی، مخالفان و منتقدان اربابان خود را درو کرده و از محیط دانشگاهی دور کرده اند، چه بسیارند افراد مستقل و منتقد اشنویه ای که حتی با وجود اخذ مدرک دکتری از معتبرترین دانشگاههای کشور فرصت خدمت به دانشگاه شهر خود را از دست داده اند و به ناچار خانه نشین شده یا راه شهرهای اطراف در پیش گرفته اند.
ریاست جوان دانشگاه پیام نور اشنویه که اولین دوره مدیریت اداری را در زندگی خود تجربه می کند در این راستا ضمن حذف منتقدین ، جناح بازی را تا جایی علم کرد که اساتید نمونه را باب میل نهادهای غیردانشگاهی برگزید و صراحتاً به جای شاخص های کمی و کیفی علمی، بله قربان گویی و سفارشات جناح های نزدیک به خود را معیار موفقیت قرار داد. اقدامات نادرست و اشتباهی که بدون شک باعث خواهد شد قطار مدیریتی عمرش در اولین ایستگاه به آخر برسد.
از آنجا که شنوباس در طول دوسال و چند ماه از فعالیت خبری خود همواره زبان گویای دردها و مشکلات مردم اشنویه بوده و در این راستا سختی ها و کژرفتاری های متعددی را تجربه کرده ، محرومیت مدیر مسئول از خدمت به دانشگاه پیام نور اشنویه نیز نخواهد توانست راه ناهموار حق گویی و حق خواهی را مسدود کند.منبع: زریان

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *