خانه / اجتماعی / به دلیل عدم پرداخت طلب‎های میلیاردی توسط شهرداریتجمع اعتراضی پیمانکاران طلبکار در مقابل ساختمان شورای شهر سنندج

به دلیل عدم پرداخت طلب‎های میلیاردی توسط شهرداریتجمع اعتراضی پیمانکاران طلبکار در مقابل ساختمان شورای شهر سنندج

جمعی از پیمانکاران طلبکار از شهرداری سنندج، ظهر امروز در مقابل ساختمان شورای شهر سنندج نسبت به عدم دریافت مطالبات خود تجمع اعتراضی کردند.

به گزارش کُردتودی، جمعی از پیمانکاران طلبکار از شهرداری سنندج، ظهر امروز در مقابل ساختمان شورای شهر سنندج نسبت به عدم دریافت مطالبات خود تجمع اعتراضی کردند.
 یکی از این پیمانکاران طلبکار از شهرداری سنندج گفت: از ۲ سال گذشته بسیاری از کارهای عمرانی شهرداری سنندج را انجام داده‎ایم و با وجود اسناد مالی، طلب‎های معوقه ما پرداخت نشده است.
وی اظهار کرد: بهانه مجموعه شهرداری نداشتن پول و اعتبار است درحالی که برخی از پیمانکاران به دلیل داشتن رابطه‌هایی در شورا و شهرداری مطالبات خود را دریافت کرده‌اند.
 این پیمانکار طلبکار سنندجی تصریح کرد: مجموع طلبکاری ۴۰ نفری ما پیمانکاران حدود ۳ تا ۳٫۵ میلیارد تومان است و با این شرایط موجود بعید است که شهرداری بتواند قبل از سال جدید این بدهی‎ها را تسویه کند.
 یکی دیگر از پیمانکاران گفت: متاسفانه بسیاری از اعضای شورای شهر سنندج درب اتاق‎های خود را بسته‎اند و به هیچ عنوان پیگیر مشکلات ما نیستند.
 وی تصریح کرد: ادامه شرایط موجود موجب تعطیل شدن کارگاه‎های ما و ورشکستگی کامل برای بخش خصوصی است که دولت و مجموعه مدیریتی استان فکری اساسی به حال ما کنند.کد خبر : ۱۴۳۸۷لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6911

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =