به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان؛ مسابقه بزرگ دو همگانی رهروان شهدا در سنندج برگزار می شود

سنندج – مسابقه بزرگ دو همگانی رهروان شهداء در سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان در شهر سنندج برگزار می شود.

مسابقه بزرگ دو همگانی رهروان شهدا روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان در  شهر سنندج انجام می گیرد.
در این مسابقه به ۲۲ نفر برتر جوایز نقدی قابل توجهی اهداء خواهد شد و به مناسبت و میمنت سالروز سفر مقام معظم رهبری نیز به قید قرعه از ۲۲ دونده دیگر با جوایزی نفیس تجلیل می شود.
مسابقه بزرگ دو همگانی رهروان شهداء به مسافت سه کیلومتر برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان مسیر پارک کودک سنندج را تا استادیوم ۲۲ گولان طی خواهند کرد.
با اعلام ستاد برگزاری مسابقه، ساعت تجمع دوندگان رأس ساعت ۷:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در پارک کودک می باشد و دوندگان با دریافت شماره و گرم کردن ساعت ۸ صبح مسابقه را آغاز خواهند کرد.
بر اساس این گزارش، ثبت نام علاقمندان در این مسابقه تا شامگاه روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در هیأت دوومیدانی استان کردستان واقع در استادیوم ۲۲ گولان صورت می گیرد
مسابقه بزرگ دو همگانی رهروان شهداء به همت اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران استان کردستان و همکاری سپاه بیت المقدس، شهرداری، هیأت دو و میدانی استان، نیروی انتظامی، لشگر ۲۸ پیاده کردستان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، بانک های قوامین و مهر اقتصاد و کوثر برگزار خواهد شد.

شناسهٔ خبر: 3978016 – یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۴:۱۰

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *