به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت برگزاری شب شعرکردی به مناسبت میلاد پیامبر (ص) در اشنویه

مراسم شب شعر “شه‌وه شیعری ریژنه‌ی نوور ” با حضور شاعران نامدار شهرستانهای مختلف از سوی کمسیون فرهنگی شورای شهر و شهرداری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر ارشاد برگزار شد.

اشنویه – مراسم شب شعر “شه‌وه شیعری ریژنه‌ی نوور ” با حضور شاعران نامدار شهرستانهای مختلف از سوی کمسیون فرهنگی شورای شهر و شهرداری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر ارشاد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار کرد پرس؛ به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت مراسم شب شعر”شه وه شیعری ریژنه ی نوور ”  پنجشنبه شب 26 دی ماه از ساعت 19 الی 23 شب ”  از سوی کمسیون فرهنگی شورای شهر و شهرداری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
در این مراسم شاعران شهرهای مهاباد ، بوکان ، سقز ، بانه و اشنویه حضور داشتند و هریک از آنان ، یک الی سه قطعه شعر از نوشته های خود را برای حاضران قرائت کردند و در قسمتهای از برنامه گروه موسیقی ئاوا نیز به اجرای موسیقی پرداختند.
همچنین در این مراسم که مهندس حسین زاده نماینده نقده و اشنویه و مسئولین شهرستان اشنویه حضور داشتند ، با استقبال کم نظیر و بی سابقه مردم شهر اشنویه روبرو شد به طوری که در بیرون از سالن آمفی تئاتر نیز دوستدران شعر از طریق تلویزیون  برنامه را مشاهده می کردند.
در پایان از خانواده مرحوم شاعر کاک  مارف آقایی اشنویه ایی و شاعران حاضر در این برنامه شب شعر تجلیل به عمل آمد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *