به مناسبت گراميداشت روز صنعت برق و روز جهاني كارگر انجام شد؛  تجليل از كارگران نمونه شركت توزيع نيروي برق استان كردستان  

كارگران نمونه شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در دفتر مدير عامل شركت حاضر شدند تا در يك مراسم صميمي به پاس يك سال تلاش و كوشش صادقانه و بي دريغ از آنها تقدير به عمل آيد.
 

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان مدير عامل شركت در جمع منتخب كارگران فعال با اشاره به اينكه كارگران و خدمات آنان براي شركت ، نعمت است از تلاش ها و زحمات كليه پرسنل شركت تقدير كرد .
ممد مصطفي نجفيان با اشاره به موفقيت هاي شركت، اين موفقيت ها را مرهون تلاش ها و زحمات كليه پرسنل خدوم دانست.
مهندس نجفيان در ادامه با اشاره به نامگذاري سال 93 به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي ، وظايف شركت در راستاي منويات مقام معظم رهبري ، به عنوان شركتي خدمت رسان بسيار را با اهميت دانست و گفت: ما به عنوان متولي انرژي برق در استان كردستان بايد در حوزه فعاليت و وظايف خود گام مثبتي را در اجراي پيام مقام معظم رهبري برداريم.
نجفيان بر صادرات برق نه از طريق توليد بيشتر بلكه از محل مديريت مصرف انرژي را بسيار با اهميت دانست و اظهارداشت: لازم است گام هايي مؤثري را در اين راستا برداريم. كه وظايف شركت و به تبع آن وظايف كاركنان مضاعف مي باشد.
وي در ادامه با اشاره به اينكه شركت توزيع نيروي برق استان كردستان از لحاظ خدمت رساني سرآمد ساير ادارات استان است به جلسه اي كه با معاونت توسعه منابع انساني استاندار برگزار گرديده بود اشاره كرد كه در آن بر الگو برداري ساير ادارات و دستگاه ها از برنامه ها و فعاليت هاي اين شركت تأكيد شده بود.
وي عملكرد شركت در چند سال گذشته را مطلوب و مؤثر دانست و به بازديدهاي صورت گرفته تعدادي از شركت هاي توزيع از حوزه هاي مختلف اين شركت كه موفقيت هايي را بدست آورده اند ، اشاره نمود اين خود نشانه اي از موفقيت شركت دارد كه نتيجه تلاش هاي پرسنل شركت مي داند.
وي با اشاره به اينكه هر دانش و علمي براي عملياتي شدن و اجراشدن نيازمند دستان پرتلاش كارگران است، بر احترام، ارزش و جايگاه والاي شخصيت كارگران تأكيد كرد.
در ادامه خانم عطايي ، مدير دفتر منابع انساني با اشاره به نحوه انتخاب كارگران فعال به دستورالعمل تدوين شده در اين مورد اشاره و انتخاب كارگران را براساس موضوعات مختلف ازجمله عملكرد شخص و ميزان رضايت از آن عنوان كرد. وي همچنين از مهندس نجفيان به جهت انتخاب 66 نفر از كارگران فعال تشكر كرد.
در ادامه انتخاب شدگان از انتخاب گسترده كارگران فعال و نمونه از بدنه شركت از مديرعامل و ساير مديران شركت تقدير كردند و از تلاش هاي مدير عامل در راستاي تبديل وضعيت و جذب نيروهاي خدماتي مجدانه تشكر كردند و خواستار ادامه اين روند شدند.
در پايان به كارگران فعال حوزه ستادي شركت از سوي مدير عامل لوح تقدير و هدايايي اعطا گرديد.
            

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *