بوکسور کردستانی قهرمان رقابت های انتخابی تیم ملی بوکس کشور شد

سنندج-دانا اسماعیل زاده بوکسور کردستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور با غلبه بر تمامی حریفان خود قهرمان این رقابت ها شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس بر اساس اعلام پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور در روزهای 10 و 11 اردیبهشت ماه در سالن شهید همت مجموعه ورزشی شیرودی برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در این مسابقات 28 بوکسور منتخب از استان های سراسر کشور در هفت وزن برای رسیدن به پیراهن تیم ملی بر روی رینگ رفتند وبا همبه رقابت پرداختند.
در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور دانا اسماعیل زاده بوکسور عنوان دار کردستان به فینال این رفابت ها راه یافت و در مقابل ورزشکاری از استان گلستان قرار گرفت.
این بوکسور کردستانی در وزن 64 کیلو گرم با ابراهیم ناظری از گلستان بر روی رینگ رفت و موفق شد با برتری و شکست حریف خود قهرمان این مسابقات شد.
دانا اسماعیل زاده بوکسور کردستانی در بهمن ماه سال 93 در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران توانست با غلبه بر حریفان خود مدال طلای وزن 64 کیلو گرم رقابت های بین المللی حام فجر در شهرستان خوی را بر گردن آویخت.
اسماعیل زاده تا کنون عناوین رقابت های کشوری در رده سنی مختلف و حضور در رقابت های بین المللی را در کارنامه ورزشی دارد.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *