بکارگیری استخدامی های استانداری کُردستان در هفته های آینده

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان تصریح کرد: به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه های اجرایی، 1453 نفر از قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری کُردستان در هفته های آینده به کار گیری می شوند.

به گزارش کُرد نور، “حسین فیروزی” معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کُردستان با اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال 91 گفت: سال 91 در 2 مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر 18 هزار و 200 نفر در آن شرکت کردند.
وی اظهار داشت: مقرر گردید از میان این شرکت کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی 3 برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از 100 نمره 60 را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، جهت مصاحبه معرفی شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کُردستان افزود: در نتیجه به ترتیب نمره حدود 5 هزار نفر جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در 26 دستگاه مصاحبه ها انجام شده است.
فیروزی ادامه داد: با لحاظ نمودن 80% نمره علمی و 20% نمره مصاحبه، 1/5 برابر ظرفیت استخدامی جهت انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در ادامه یادآور شد: از تاریخ 20 اسفندماه سال 93 سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه های اجرایی باز شده و دستگاه ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.
فیروزی تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه 94 کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء 77 ردیف 550 هزار شماره 9 قانون بودجه 94 کل کشور منظور گردیده است.
وی تصریح کرد: به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.
فیروزی با اشاره به اینکه 18 نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال 93 جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده اند یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه های اجرایی می توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.

این خبر رو هم ببینید

روز قلم، این شمشیر غلاف نشدنی عدالت مبارک/ تانیا شعفی

روز قلم، را تنها با یک بیت شعر از «احمد خانی»، شاعر و نویسنده کُرد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *