خانه / دینی / بیانیه ائمه جمعه استان کردستان، شورای روحانیت، مدرسین و طلاب اهل سنت در خصوص هفته وحدت

بیانیه ائمه جمعه استان کردستان، شورای روحانیت، مدرسین و طلاب اهل سنت در خصوص هفته وحدت

دبیرخانه ائمه جمعه مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور مدرسین و طلاب علوم دینی و شورای افتاء استان کردستان، این ایام فرخنده و میلاد سراسر نور پیامبر رحمت و مهربانی را به تمام مسلمانان آزاد اندیش سراسر گیتی تبریک می گوید

بیانیه ائمه جمعه استان کردستان، شورای روحانیت، مدرسین و طلاب اهل سنت در خصوص هفته وحدت
بسم الله الرحمن الرحیم
قال الحکیم فی القرآن الکریم
«ِانَ هذِهِ اُمَتُکُم اُمَهً وَاحِدَهً وَ اَنَا رَبُکُم فَاعبُدون» «سوره انبیاء آیه ۹۲»
هفته مبارک وحدت که با میلاد پیامبر صلح و دوستی و اخلاق، پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد(ص) آغاز می‌شود، از یادگاران رهبر کبیر و مقتدر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل عظیم الشان است. که باید هر ساله با شور و شعور و اشتیاق فراوان ادامه پیدا کند.
امروز هر مسلمانی که خواستار عزت و سربلندی و اقتدار و ایستادگی هم کیشان خود در مقابل استکبار جهانی است نباید از کوچکترین تلاشی در این جهت دریغ ورزد. در حقیقت پیام مهم هفته وحدت، این است که امت اسلامی همانطور که قرآن کریم می فرماید. «اِنَ هذِهِ اُمَتُکُم اُمَهً وَاحِدَهً »، با دست اتحاد در سایه امت اسلامی و ولایت، خواسته دشمنان اسلام را ناکام بگذارد.
دبیرخانه ائمه جمعه مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور مدرسین و طلاب علوم دینی و شورای افتاء استان کردستان، این ایام فرخنده و میلاد سراسر نور پیامبر رحمت و مهربانی را به تمام مسلمانان آزاد اندیش سراسر گیتی تبریک می گوید و از همه اندیشمندان و فرهیختگان و خطباء محترم که در سنگر مقدس نماز وحدت بخش جمعه هستند دعوت می کند از این فرصت طلایی به خوبی استفاده کرده و متحد و یکپارچه نفرت خود را از استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و رژیم غاصب صهیونیزم نشان دهند.
و آخر دعوانا ان الحمدلله رب العالمین
دبیرخانه ائمه جمعه مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، مدرسین و طلاب علوم دینی و شورای افتاء استان کردستان
تاریخ؛۱۳۹۶/۹/۱۳

شناسه خبر : 5287

این خبر رو هم ببینید

« وحدت از منظر قرآن کریم »

وحدت به معنی یگانگی مقابل کثرت ، حاصل مصدر اتحاد است. لذا در غیر مضامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =