خانه / اجتماعی / بیانیه نخبگان غرب کشور در حمایت از توافق هسته ای

بیانیه نخبگان غرب کشور در حمایت از توافق هسته ای

آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ جمعی از نخبگان غرب کشور در حمایت از توافق هسته ای و دولت تدبیر و امید بیانیه ای صادر کردند

به گزارش زریان ، جمعی از نخبگان،اساتید،پژوهشگران، روزنامه نگاران و فعالان سیاسی و مدنی غرب کشور حمایت قاطع خود را از دولت تدبیر و امید، تیم هسته ای و توافق حاصل شده میان ایران با پنج به علاوه یک با صدور بیانیه ای اعلام کردند.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ملت بزرگ ایران
 
هموطنان شریف
 
پس از نزدیک به یک دهه چالش بر سر پرونده هسته ای کشورمان و با تغییر دولت و شروع به کار دولت تدبیر و امید با ریاست جمهوری جناب دکتر روحانی گفتگوهای هسته ای مسیر تازه ای به خود گرفت و با سپرده شدن مدیریت گفتگوها به وزارت خارجه به ریاست دکتر ظریف خوشبختانه مذاکرات مسیر و جان تازه ای یافت.اینک پس از گذشت بیست و سه ماه از تلاش های خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده این تلاش ها به ثمر رسیده است و توافق میان ایران با شش قدرت جهانی حاصل شده است.
 
ما جمعی از اساتید دانشگاه،پژوهشگران،روزنامه نگاران و فعالین فرهنگی و سیاسی غرب کشور با امضای بیانیه حاضر مراتب قدردانی و حمایت همه جانبه خود را از رویکرد دولت برای حل و فصل مسائل موجود هسته ای به ویژه تلاش های مسئولانه تیم مذاکره کننده ابراز می داریم. بی گمان نتایج این توافق آثار روشن و مثبتی در داخل کشور و تعمیق همبستگی و همدلی ملی برجای گذارده و در صحنه بین المللی نیز تجربه تازه و ارزشمندی برای صلح جهانی خواهد بود .
تاريخ: ۱۳۹۴/۴/۲۵

شناسه خبر : 7471

این خبر رو هم ببینید

تصمیم مشترک ایران و ترکیه مبارزه مشترک با تروریست ها است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با روزنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =