خانه / دینی / تاكید تجمع العلماء المسلمین لبنان بر وحدت اسلامی و اهمیت مسئله فلسطین/ تكفیرعامل اساسی تفرقه در جهان اسلام

تاكید تجمع العلماء المسلمین لبنان بر وحدت اسلامی و اهمیت مسئله فلسطین/ تكفیرعامل اساسی تفرقه در جهان اسلام

در ادامه این بیانیه آمده است: امت اسلامی از اوضاع بحرانی و هرج و مرج رنج می برد و عامل اصلی این ناآرامی ها دخالتهای رژیم صهیونیستی در كشورهای اسلامی و پررنگ شدن حضور جریان تكفیری می باشد

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، تجمّع العلماء المسلمین در بیانیه ای با تاكید بر این مسئله، محقق شدن این موارد را عاملی بازدارنده در مقابل طرحهای تخریبی و ضد اسلامی گروههای تكفیری و صهیونیست ها توصیف كرد.
در ادامه این بیانیه آمده است: امت اسلامی از اوضاع بحرانی و هرج و مرج رنج می برد و عامل اصلی این ناآرامی ها دخالتهای رژیم صهیونیستی در كشورهای اسلامی و پررنگ شدن حضور جریان تكفیری می باشد.
این بیانیه می افزاید: تكفیری ها عامل اساسی تفرقه در جهان اسلام هستند به گونه ای كه اصحاب اندیشه تكفیری تنها روش و آیین خود را به حق می دانند و دیگری را تكفیر می كنند و این به عنوان دستاویزی برای حضور صهیونیستها در كشورهای اسلامی مطرح گردید.
تجمّع العلماء المسلمین در ادامه تاكید كرد: رژیم صهیونیستی كه به سمت نابودی سیر می كند اینك با وجود تكفیر و تفرقه جان دوباره ای گرفته و امنیت خود را بار دیگر به دست آورده است.
این بیانیه همچنین تاكید می كند: نسل های جدید اسلامی باید باعث پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در كشورهای اسلامی گردند و صرف نظر از دیدگاههای فكری و دینی خود، مسئله وحدت اسلامی را مدنظر قرار دهند.

شناسه خبر : 5863

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =