تاکید تجمع العلماء المسلمین لبنان بر حمایت از ملت فلسطین

در پی گسترش تجاوزات رژیم صهیونیستی بر ضد ملت مظلوم فلسطین و مقدسات اسلامی، تجمع العلماء المسلمین لبنان بر لزوم حمایت از ملت فلسطین تاکید کرد

تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۲
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، تجمع العلماء المسلمین در بیانیه ای تاکید کرد: بحران های منطقه ای شامل کشتار مستمر و توسعه فضای فتنه، از سوی صهیونیستها ساماندهی می شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: ادامه تجاوزات و نسل کشی فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی از سویی و بحرانهای منطقه ای از سوی دیگر توطئه ای برای مشغول ساختن مسلمانان در امور داخلی و فراموشی مسئله اصلی مسلمین، یعنی آزادی فلسطین است.
تجمع العلماء المسلمین در ادامه با برشمردن جنایتهای اخیر رژیم صهیونیستی و محکوم کردن آن، اعلام کرد: ربودن و کشتن جوان فلسطینی، بستن مسجدالاقصی، و منع مسلمانان از احیای شبهای ماه مبارک رمضان از جمله اقدامات صهیونیستهاست.
این بیانیه می افزاید: از مقاومت اسلامی می خواهیم با همه طیفهای آن اتاق عملیات یکپارچه شکل دهند و در حالی که نقش اتحادیه عرب در دفاع از ملت فلسطین کمرنگ تر از هر زمان دیگری است، در برابر توطئه های رژیم صهیونیستی مقاومت و پایداری کنند.
تجمع العلماء المسلمین ضمن اعلام حمایت از مقاومت، همچنین از ملتهای عربی خواست در برابر فتنه ای که در منطقه به راه افتاده ایستادگی کرده و نسبت به دسیسه ای که بر ضد امت اسلامی با عنوان دولت اسلامی عراق و شام(داعش) به وجود آمده، هوشیار باشند.

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *