خانه / سیاسی / تجلیل از ۱۲ زن روستایی کردستان درشهر زرینه اوباتو نگین برفی ایران

تجلیل از ۱۲ زن روستایی کردستان درشهر زرینه اوباتو نگین برفی ایران

لیلا آژیر بیان کرد هدف اصلی از برگزاری برنامه های ویژه بانوان در سطح استان پویایی و نشاط در میان بانوان روستایی بوده و قطعا با برگزاری مراسمات در فضای روستایی و خارج از مرکز استان به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

  مدیر کل امور بانوان استانداری کردستان با اشاره به تمرکز زدایی برنامه های دهه فجر گفت این نوآوری را داشته ایم که با تقسیم بندی درست تمام برنامه ها در سطح استان نگاه ویژه ای به بحث دختران و زنان روستایی داشته باشیم .
 مشاور استاندار با اشاره به جشنواره ها و همایش های ویژه بانوان روستایی در ایام دهه فجر گفت در همایش استانی سیمای زن انقلابی روستا با حضور استاندارمحترم از ۱۲ زن نمونه روستایی در استان کردستان تجلیل و برنامه های متنوع در همایش شهر زرینه برگزار خواهد شد.
 مدیر کل امور بانوان استانداری کردستان افزود توانمندی زنان روستایی، اشتغال و کارآفرینی ، زنان روستایی و مشارکت اجتماعی از محور های مهم همایش به شمار می آید .
 رئیس همایش استانی به اهداف جشنواره اشاره کرد و گفت اصلی ترین هدف همایش سیمای زن انقلابی روستا در زرینه نشان دادن توانمندی های زن روستایی به جامعه است.و امیدواریم در سال ۹۴ این همایش را به صورت ملی برگزار کنیم.

شناسه خبر : 16533

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =