تحلیل قاسم سلیمانی از آینده داعش

سردار سلیمانی تاکید کرد: با توجه به شکست های سنگینی که داعش و دیگر گروه های تروریست در عراق و سوریه متحمل شده اند، مطمئن هستیم که این گروه ها به پایان عمر خود نزدیک شده اند

زمان انتشار خبر: پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ – ۱۱:۲۳
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، فرمانده سپاه قدس در سخنانی در کرمان، با اشاره به دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز نشانه‌های صدور انقلاب را در سرتاسر منطقه از بحرین و عراق گرفته تا سوریه و یمن و شمال آفریقا مشاهده می‌کنیم.
سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، در سخنانی در کرمان به مناسبت ایام سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اشاره به دستاوردهای بی نظیر انقلاب، تاکید کرد: امروز نشانه های صدور انقلاب اسلامی را در سرتاسر منطقه از بحرین و عراق گرفته تا سوریه و یمن و شمال آفریقا مشاهده می کنیم.
 
تحلیل قاسم سلیمانی از آینده داعش
فرمانده سابق لشگر ۴۱ ثارالله کرمان تصریح کرد: استکبار و صهیونیسم جهانی با شکست های پیاپی در برابر جبهه مقاومت، به عجز خود و اقتدار جمهوری اسلامی بیش از پیش اذعان کرده اند.
یادگار ارزشمند هشت سال دفاع مقدس، با اشاره به عملیات موفق اخیر حزب الله علیه رژیم صهیونیستی، حزب الله را نمونه برجسته ای از نمادهای مقاومت برشمرد که با وجود آماده باش کامل ارتش اشغالگر، قادر به ضربه زدن به این رژیم است.
وی همچنین درباره جریان تکفیری گفت: آخرین حربه استکبار، تحریک و سازمان دهی جریان تکفیری با هدف خدشه دار کردن چهره اسلام و برافروختن آتش فتنه و جنگ داخلی در میان مسلمانان است.
سردار سلیمانی تاکید کرد: با توجه به شکست های سنگینی که داعش و دیگر گروه های تروریست در عراق و سوریه متحمل شده اند، مطمئن هستیم که این گروه ها به پایان عمر خود نزدیک شده اند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *