تخلف ميلياردي در شهرداري سنندج/بازداشت دو معاون شهردار

با دخالت اعضاي شوراي اسلامي و همچنين با پيگيري سازمان هاي مسئول و ناظر ضمن كشف يك تخلف ميلياردي در شهرداري سنندج چندين نفر نيز در اين خصوص بازداشت شدند كه نام دو معاون شهردار نيز در بين افراد بازداشت شده در اين خصوص به چشم مي خورد

به گزارش كوردنيوز، به دنبال پيگيري هاي صورت گرفته از يكي دو ماه قبل تاكنون يك تخلف ميلياردي در شهرداري سنندج كشف شد كه با دخالت مسئولان قضايي در اين رابطه چندين نفر نيز دستگير و بازداشت شدند.
 
در جريان اين تخلف صورت گرفته كه تنها در يك پرونده ميزان تخلف به حدود يك ميليارد تومان مي رسد به صورت مستقيم دو معاون شهردار سنندج دخالت داشتند كه در اولين فرصت اين دو نفر از سوي نيروهاي قضايي دستگير و بازداشت شدند.
 
گفته مي شود كه ميزان تخلفات صورت گرفته در اين بخش ميلياردها تومان است و به همين دليل با شناسايي افراد متخلف در جريان آن، مقامات قضايي استان و ساير سازمان هاي ناظر در پي كشف و شناسايي جزئيات بيشتر آن هستند.
 
در اولين اقدام دو معاون شهردار سنندج در اين خصوص دستگير و بازداشت شدند كه گفته مي شود با وساطت شهردار و به قيد وثيقه آزاد شدند ولي همچنان نه تنها اين دو معاون شهردار بلكه افراد ديگري نيز تحت پيگرد قانوني قرار گرفته اند.
 
نكته نگران كننده تر در خصوص اين پرونده دست داشتن يكي دو مسئول استاني است كه بدون شك انتظار افكار عمومي برخورد با اين افراد در چهارچوب قوانين و مقررات كشور است و به همين دليل بايد در اولين فرصت و بعد از كسب نتايج لازم مردم سنندج نيز در جريان اين تخلف قرار گيرند.
 
هر چند كه اطلاعات رسيده به كوردنيوز نشان مي دهد كه تلاش و پيگيري هاي شماري از اعضاي شوراي اسلامي شهر سنندج در اين زمينه قابل توجه بوده است ولي بدون شك منتخبان مردم بايد در اين زمينه با جديت و دقت بيشتري مسائل را دنبال و پيگيري كنند و پاسخگوي موكلان خود باشند.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *