خانه / ورزشی / تخلف و بازداشت این بار به حوزه ورزش کردستان رسید

تخلف و بازداشت این بار به حوزه ورزش کردستان رسید

بعد از حواشی ایجاد شده برای مدیران مالی شهرداری سنندج، این بار شایعاتی پیرامون اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و بازداشت شماری از مدیران و پرسنل این حوزه پخش شده است.

به گزارش کوردنيوز، در حالي که هنوز لايه هاي جديدي از تخلف مالي مديران شهرداري سنندج روشن نشده است و مردم در انتظار مشخص شدن ميزان تخلفات در اين حوزه هستند که شايعاتي پيرامون اداره کل ورزش و جوانان و حتي بازداشت مديران سابق اين بخش منتشر شده است.
طي روز گذشته خبري در خصوص احظار و حتي بازداشت يکي دو مدير سابق اداره کل ورزش و جوانان به دليل تخلف از وظايف کاري خود منتشر شد ولي تا اين لحظه هيچکدام از مسئولان استان کردستان اين خبر را تائيد و يا تکذيب نکرده اند.
چندي قبل در فضاي مجازي و حتي در يکي از نشريات استان کردستان خبري در خصوص تخلف مالي مديران سابق حوزه ورزش و جوانان استان منتشر شد و گفته مي شود که اين داستان از سال گذشته تاکنون ادامه داشته و رسيدگي به اين پرونده نيز همچنان ادامه دارد.
حتي بر اساس گفته يکي از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان تغيير و تحولات چندي قبل در راس معاونت ها و مديران شهرستاني نيز به پيشنهاد ادارات و سازمان هاي مسئول ناظر بوده است و البته تا اين لحظه خبري از جزئيات اين تخلف منتشر نشده است.
داستان اين روزهاي کردستان نيز در نوع خود جالب توجه است، چرا که هر ساعت و روز خبري جديد در خصوص تخلف مديران منتشر مي شود و اين مهم در حالي است که افراد در زمان قبولي صندلي هاي رياست، مديريت را فرصتي براي خدمت به مردم معرفي مي کنند.
تخلف مالي در نهادي عمومي همچون شهرداري سنندج و اداره کلي همچون ورزش و جوانان که به صورت مستقيم با مردم ارتباط دارند به راستي در نوع خود جالب توجه است و انتظار مردم و افکار عمومي رسيدگي هر چه سريعتر به اين مسائل است.

شناسه خبر : 10943

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =