ترانسپورت تکفیری‌ها به سوریه و عراق؛ ۹۱ تبعه تاجیک با پرواز ۲۵۴ ترکیش‌ به داعش در عراق پیوستند  

هواپیمایی ترکیش با انتقال بیشترین حجم شبه‌نظامی‌های افراطی خارجی به داخل سوریه و عراق به کانال اصلی جابجایی تروریست‌های تکفیری و ترانسپورت آنها تبدیل شده است.
 

 هواپیمایی ترکیش در همکاری با سیاست‌های اتخاذ شده از سوی نهادهای حکومتی این کشور در دشمنی با حکومت سوریه و عراق، در اقدامی بی‌سابقه تاکنون حجم بالایی از ترویست‌های تکفیری را از کشور های مختلف دنیا مخصوصاً اروپایی به سوریه و یا عراق منتقل کرده است.
انتقال 91 تاجیک با پرواز شماره 254 ترکیش به عراق اعزام شدند
این شرکت هواپیمایی در یکی از آخرین اقدام های خود 91 نفر را از تاجیکستان به عراق منتقل کرده است.
ترکیش ایرلاین در تاریخ 11/4/93 با شماره پرواز 254 در ساعت 21:10 این تعداد تبعه تاجیک را از دوشنبه پایتخت این کشور به استابول منتقل کرده است.
 
دبیر اول سفارت عربستان در دوشنبه مسئول جذب و سازماندهی
سفارت «عربستان» ستاد جذب، سازماندهی و هدایت تروریست‌ها از کشور تاجیکستان و شهر دوشنبه می‌باشد که «أبو طارق» دبیر اول این سفارتخانه مسئولیت مالی این ستاد را برعهده داشته و هزینه این اقدامات را پرداخت می‌کند.
این هواپیمایی تاکنون حدود یک هزار جنگجوی تکفیری که تبعه تاجیکستان می‌باشند را از این کشور به عراق منتقل کرده است.
چندی پیش نیز خبرنگار فارس در بغداد سندی منتشر کرد که نشان می‌داد سفارت قطر در طرابلس، پایتخت لیبی به جذب 1800 تبعه مغربی و شمال آفریقایی جهت آموزش و اعزام به عراق برای پیوستن به صفوف گروه تروریستی داعش اقدام کرده است.
این سند که مهر و امضای «نایف عبد الله العمادی»، کاردار سفارت قطر در طرابلس را در ذیل خود داشت، تاکید می‌کرد که آموزش نظامی عناصر به خدمت گرفته شده که سلاح‌های سنگین را نیز در برمی‌گیرد، در پایگاه‌های نظامی الزنتان، بنی غازی، الزاویه و مصراته در لیبی انجام شده است.
هزاران تروریست تکفیری از بیش از 81 کشور جهان یعنی از خاورمیانه، اروپا، کانادا، آمریکا از طریق خاک ترکیه و اردن وارد خاک سوریه و عراق شده‌اند و در جنگ این دو کشور، شرکت کرده اند.
حضور این تروریست ها بدون حمایت مقامات و آژانس‌های جاسوسی غربی – عربی  در این جنگ امکان پذیر نیست که در این بین کشور ترکیه سهم بسزایی را به خود اختصاص داده است.
این تروریست‌ها از سوی عربستان، قطر، ترکیه ، رژیم صهیونیستی و با نظارت آمریکا، انگلیس و فرانسه مسلح و پس از آن آموزش می‌بینند و خود را برای انجام اقدام تروریستی در عراق و سوریه آماده می‌کنند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *