خانه / اجتماعی / تصویب نهایی الحاق ۲۹۵ هکتار به محدوده شهر سقز

تصویب نهایی الحاق ۲۹۵ هکتار به محدوده شهر سقز

الحاق ۲۹۵ هکتار زمین به محدوده شهری سقز تصویب شده است

به گزارش کردپرس؛ معاون معماری و شهرسازی و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی اعلام کرد : شورای عالی شهرسازی و معماری ایران پس از استماع گزارش مشترک دبیرخانه شورا و شرکت عمران و بهسازی شهری از نحوه مصوبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ شهرهای کردستان، ضمن تقدیر از این اقدام که مقدمه تغییر رویکرد در تهیه طرح های توسعه و عمران محسوب می شود، مصوبات این جلسه را در محل استانداری کردستان با حضور کلیه مقامات محلی، گروه های ذینفع و تشکل های مردم نهاد را مورد تصویب و تایید قرار داده است.
در مکاتبه معاون وزیر با استاندار و رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه کردستان که در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی نیز منتشر شده، آمده است: مقرر شده نتایج جلسات مندرج به صورت نوبه ای جهت گزارش به شورای عالی و تصویب و ابلاغ نهایی به دبیرخانه شورا ارسال گردد.
وی خاطرنشان ساخته: به منظور تحقق بیشتر رویکرد ارتقاء مشارکت محلی در تهیه و تصویب طرح ها و مسئله محوری آنها، مقرر شده دبیرخانه شورای عالی شهرسازی با همکاری کلیه بخش ها نسبت به آموزش مدیران محلی، تشکل های مردم نهاد و جامعه مشاورین اقدام لازم را به عمل آورد.
گفتنی است الحاق ۲۹۵ هکتار زمین به محدوده شهری سقز جزو این مصوبات بود که اختلافاتی بر سر تصویب موضوع و یا عدم تصویب آن وجود داشت، که با ابلاغ این مصوبه رسمی الحاق این ۲۹۵ هکتار به محدوده شهری سقز در مرحله نهایی بوده و بزودی وارد فاز اجرایی شود.

شناسه خبر : 7521

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =