خانه / جریانات تکفیری / تلاش ترامپ برای همکاری با روسیه در مبارزه با داعش اقدامی صحیح است

تلاش ترامپ برای همکاری با روسیه در مبارزه با داعش اقدامی صحیح است

نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه تاکید کرد که تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا برای همکاری با روسیه در شکست داعش در سوریه، اقدامی صحیح است.

النشره، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سخنانی از تعامل رئیس جمهور جدید آمریکا با روسیه در برابر تروریست های داعش تمجید کرد.
بر اساس این گزارش، «استفان دی میستورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سخنانی تاکید کرد: تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا برای همکاری با روسیه در شکست داعش در سوریه، اقدامی صحیح است. ما از ترامپ درخواست می کنیم که به انجام اصلاحات سیاسی برای جلوگیری از جذب نیرو توسط گروه های تندرو کمک کند.
وی در ادامه سخنان خود در همین زمینه تصریح کرد: مبارزه با داعش اقدامی حیاتی است اما پیروزی برای طولانی مدت نیازمند روش جدیدی مرتبط با راهکار سیاسی است. آمریکا باید با روسیه توافق کند و طرفین در مبارزه با داعش تلاش کنند. روسیه در مبارزه با تروریسم بازیگر مهمی است.
نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در پایان عنوان کرد: اولویت های آمریکا در مرحل عمل در حال تغییر است و بشار اسد رئیس جمهور سوریه و همراهانش در حال آسوده شدن هستند.

شناسهٔ خبر: ۳۸۲۶۶۷۸ – چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ – ۱۷:۴۰

شناسه خبر : 2655

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =