خانه / اجتماعی / تمامی مشکلات کشورهای اسلامی به رژیم صهیونیستی و آمریکا مربوط می‌شود  

تمامی مشکلات کشورهای اسلامی به رژیم صهیونیستی و آمریکا مربوط می‌شود  

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: تمامی مشکلاتی که اکنون دامن کشورهای اسلامی را گرفته است، ریشه در توطئه‌های آمریکا و رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دارد.
 

  
سیداحسن علوی در مراسم بهره‌برداری از پروژه برق‌رسانی روستای فارس‌آباد کامیاران اظهار داشت: بهانه‌ها و دسیسه‌های استکبار پایان‌ناپذیر است و این بهانه‌ها با هدف به کرسی نشاندن حرف‌های اسرائیل است که مشکلات زیادی را در سایر کشورهای اسلامی در منطقه خاورمیانه ایجاد کرده‌اند.
وی، ایران را کشوری مقتدر در جهان خواند و ادامه داد: ناتوانی غرب برای مبارزه مستقیم با ایران موجب شد تا با گزینه‌های تحریم و فشار مقاومت ملت را بشکنند.
نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خاطرنشان کرد: آمریکا و غرب برای سلطه بر مسلمانان و کل جهان برنامه‌هایی از جمله تهدید، فشار و تحریم را طراحی می‌کنند اما به دلیل اینکه ایران جایگاه ویژه‌ای دارد، قدرت آنان در مقابله با ایران کاربردی نیست.
این نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به توجه نظام اسلامی به توسعه و آبادانی روستاها اشاره کرد و عنوان داشت: سال گذشته از اعتبارات ۵۶ هزار میلیارد تومانی عمرانی، حدود ۸ میلیارد تومان به طرح‌های روستایی تخصیص داده شد.
وی همچنین به اهمیت پرداختن به مسئله کشاورزی اشاره کرد و گفت: در گذشته شرایط روستاها به گونه‌ای بود که تولیدات روستایی جوابگوی نیازهای جامعه بود اما امروزه کشاورزی ما با مشکلاتی روبرو شده است که اگر این مشکلات ساماندهی نشود، حاشیه‌نشینی در شهرها افزایش خواهد یافت.
علوی با اشاره به تاثیرگذاری ساخت سدها در پیشرفت کشور، گفت: در آینده نزدیک ما شاهد جنگ بر سر آب خواهیم بود که پیش‌بینی شده است به دلیل خشکسالی‌های متعدد کشورمان با مشکلات کم‌آبی مواجه خواهد شد.
وی، آب را جزو منابع ملی خواند و گفت: سهم کردستان از این منابع باید روشن باشد هرچند در این خصوص اقداماتی صورت گرفته است.
نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در پایان توجه نظام اسلامی به توسعه در روستاها را متذکر شد و ابراز داشت: توجه به رفع مشکلات جاده‌های روستایی، امکانات رفاهی، راه‌اندازی اینترنت پرسرعت و رفع مشکل آب شرب مصداق بارز خدمات‌رسانی نظام به مردم مناطق روستایی است.
 

شناسه خبر : 9631

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =