توجه به شعار سال، تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی را در پی خواهد داشت

ایران اسلامی با رهبری های مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در راه پیشرفت قرار دارد و برای تداوم این پیشرفت ها نیازمند همکاری مردم و مسئولین هستیم

جمعه ، 8 فروردين 1393 ، 15:27
امام جمعه موقت سنندج امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد وفرهنگ ، عزم ملی و مدیریت جهادی را لازمه این نامگذاری دانست و افزود: توجه جدی مردم ومسئولان به شعار سال تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی را در پی خواهد داشت.
 
ماموستا راستی در جمع نمازگزاران سنندجی شرط لازم موفقیت هر جامعه اسلامی را رهبری جامع الشرایط عنوان کرد و گفت : ایران اسلامی با رهبری های مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در راه پیشرفت قرار دارد و برای تداوم این پیشرفت ها نیازمند همکاری مردم و مسئولین هستیم.
 
وی درادامه با بیان اینکه انسان باید برای شناخت خداوند در ارتباط مداوم با حضرت حق باشد گفت : نماز و دعا از اصلی ترین راه های ارتباط با خداوند است.
 
امام جمعه موقت سنندج تنها راه سعادت انسان در دنیا و آخرت را پیروی از قرآن و رسول اکرم (ص)عنوان کرد و گفت : همه مردم در آغاز سال جدید با خداوند متعال عهد ببندند که با پیروی از دستورات الهی وحدت و یکپارچگی جامعه اسلامی را پررنگتر سازند.منبع:صداوسیمای کردستان

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *