خانه / اجتماعی / توجه دولت به کارخانه‌هایی که فعالیتشان متوقف شده‌، باشد

توجه دولت به کارخانه‌هایی که فعالیتشان متوقف شده‌، باشد

معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: توجه ویژه دولت باید به بنگاه‌های کوچک و کارخانه‌هایی باشد که فعالیت آنها یا کاهش یافته است و یا به طور کامل متوقف شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام حسین عسگری ظهر امروز در نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی با محوریت رونق تولید و اشتغال اظهار کرد: طبق آیات و روایات نگاه به آینده باید تؤأم با امیدواری باشد.
وی با تأکید بر اینکه مشکلات در حوزه اقتصاد زیاد و دلایل داخلی و خارجی دارد، گفت: با این وجود وضعیت گذشته با اکنون قابل مقایسه نیست.
معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: رونق بخشی به تولید و اشتغال شاخصه‌های خود را دارد و دولت باید اعتبارات را به این بخش‌ها تزریق کند هرچند در گذشته برخی اعتباراتی دریافت کردند، اما تعدادی از آنها در نهایت تغییر وضعیت دادند.
وی با بیان اینکه توجه ویژه دولت باید به بنگاه‌های کوچک و کارخانه‌هایی باشد که فعالیت آنها یا کاهش یافته است و یا به طور کامل متوقف شده‌اند زیرا اتخاذ این رویه در راستای احیای فعالیت واحدهای تولیدی در جامعه مؤثر است و گامی برای بهبود وضعیت اقتصادی است.
حجت‌الاسلام عسگری با بیان اینکه در حوزه‌های دیگر هم مردم و مسئولان باید طبق شعار سال با همدلی و همزبانی زمینه لازم را برای تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم آورند گفت: باید با یک هدف مشترک تعقیب و به آن پرداخته شود زیرا دستگاه‌های اجرایی نیازمند ارائه پیشنهادات سازنده هستند.
معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور توجه همگان به شعار سال در موضوع اقتصاد مقاومتی را گره‌گشای بسیاری از مشکلات عنوان کرد.

شناسه خبر : 7599

این خبر رو هم ببینید

روحانیت سنی و شیعه کردستان ترور دانشمند هسته‌ای را محکوم کردند

شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =