توزیع بسته زیست محیطی در روز طبیعت

شهروندان می توانند هنگام بازگشت کیسه های زباله را در مبادی ورودی شهر به خودروهای حمل زباله شهرداری تحویل داده ویا در سطل های زباله داخل شهر تخلیه کنند

چهارشنبه ، 13 فروردين 1393 ، 07:53
شهرداری سنندج در راستای حفظ وصیانت از محیط زیست وطبیعت تمهیدات ویژه ای انجام داده که توزیع بسته های فرهنگی و ورزشی با شعار حفظ محیط زیست،  وآماده سازی 20 پارک سطح شهر سنندج برای میزبانی از شهروندان و همچنین مسافران نوروزی مقیم در این شهر از جمله این خدمات است.
 
مدیر عامل پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج  گفت: تمامی نیروهای این سازمان امروز در آماده باش کامل هستند و از ساعت های اولیه در سه ورودی سطح شهر (کرمانشاه، همدان، مریوان ) مستقر خواهند بود.
 
اسماعیل نسب افزود: شهروندان می توانند هنگام بازگشت کیسه های زباله را در مبادی ورودی شهر به خودروهای حمل زباله شهرداری تحویل داده ویا در سطل های زباله داخل شهر تخلیه کنند.
 
وی از آماده سازی 20 پارک سطح شهر سنندج برای میزبانی از شهروندان و همچنین مسافران نوروزی مقیم در این شهر در روز طبیعت خبر داد.
 
مدیر عامل پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج  افزود: نظافت کامل سرویس های بهداشتی و محوطه پارکها صورت گرفته ونیروهای فضای سبزشهرداری هم در این روز جهت خدمات رسانی به شهروندان در این پارکها مستقر هستند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *