توزیع سبد کالایی کردستانی‌ها در ایام دهه فجر/ افتتاح دو واحد تولیدی و صنعتی در سنندج

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از توزیع سبد کالایی مردم استان همزمان با ایام مبارک دهه فجر و افتتاح دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان سنندج خبر داد.

سنندج- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از توزیع سبد کالایی مردم استان همزمان با ایام مبارک دهه فجر و افتتاح دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان سنندج خبر داد.
پیمان اسراری در دومین جلسه ستاد هماهنگی برنامه‌های دهه فجر استان در سنندج اظهار کرد: همزمان با ایام مبارک فجر شاهد فعالیت‌های خودجوش اصناف و بازاریان استان هستیم و در این ایام تخفیفات ویژه‌ای در صنوف پرتقاضا برای مردم در نظر گرفته خواهد شد.
وی همچنین از اهدای سبد کالایی دولت به خانوارهای کردستانی در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: اصناف و بازاریان همواره در صحنه‌های مختلف سیاسی نقش مهم و تأثیرگذاری داشته‌اند و در همین راستا نیز کمیته اصناف و بازاریان کردستان برنامه‌هایی را برای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر پیش‌بینی کرده است.
اسراری خاطرنشان کرد: آذین‌بندی و چراغانی کردن سردرب بازار در این ایام با همکاری مجامع امور صنفی، برگزاری مراسم جشن انقلاب در یکی از مساجد بازار سنندج با حضور اصناف و بازاریان، تجلیل از اصناف نمونه و شهدای اصناف در ایام دهه فجر از مهم‌ترین این برنامه‌هاست.
 
وی افزود: بازدید از خانواده‌های شهدای اصناف و تخفیف ویژه 50 درصدی برای متقاضیان مجوزهای واحدهای تولیدی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.
اسراری همچنین از افتتاح دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان سنندج خبر داد و افزود: کارخانه بستنی عسل و کارخانه نان‌آوران زاگرس دو طرح بزرگ صنعتی هستند که در استان به بهره‌برداری خواهند رسیدمنبع: خبرگزاری کرد پرس

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *