خانه / اجتماعی / توزیع ۱٫۹ میلیون لیتر نفت سفید در روستاهای شهرستان سنندج  

توزیع ۱٫۹ میلیون لیتر نفت سفید در روستاهای شهرستان سنندج  

فرماندار سنندج از توزیع یک ‌میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر نفت سفید در سطح روستاهای این شهرستان از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.
 

ولی‌الله میرزایی‌اصل در جلسه ستاد حوادث شهرستان سنندج که با هدف بررسی نحوه تامین و ذخیره‌سازی سوخت، آرد و سایر مایحتاج ضروری مردم در روستاهای صعب العبور و برفگیر شهرستان در فرمانداری سنندج برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون یک میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر نفت سفید، ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر گازوئیل، یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بنزین و ۱۱۴ هزار کیسه آرد توسط تعاون روستایی در سطح شهرستان توزیع شده است.
وی اضافه کرد: با اعلام شرکت نفت، در حال حاضر تمام انبارها و تانکرهای سوخت در روستاهای شهرستان پر بوده و سهمیه آرد ماه‌های بهمن و اسفند در روستاهای شهرستان نیز پس از انجام بررسی و برنامه‌ریزی‌های صورت می‌گیرد.
به گفته فرماندار شهرستان سنندج، تمهیدات لازم برای توزیع و ذخیره‌سازی سوخت و آرد مورد نیاز مردم تا پایان فصل سرما انجام شده و درحال حاضر هیچگونه کمبودی در این خصوص وجود ندارد.
میرزایی‌اصل تصریح کرد: با توجه به اینکه آغاز بارش نزولات آسمانی و فصل سرما راه‌های دسترسی به تعدادی از روستاهای شهرستان دچار اختلال می کنند انجام تمهیدات لازم برای جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی باید اولویت همه متولیان امر باشد.
وی خاطرنشان کرد: با این وجود انتظار می‌رود با تلاش و اهتمام متولیان امر هیچ خللی در امر خدمت‌رسانی مطلوب به مردم ایجاد نشود.
این مسئول افزود: راه و شهرسازی شهرستان و بخشداران تابعه موظفند تمام امکانات، ماشین آلات و ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان را بخدمت گرفته و در اسرع وقت نسبت به بازگشایی محورهای مسدود اقدام نمایند.
فرماندار سنندج اذعان داشت: از آنجایی که عملیات برفروبی در تعدادی از روستاهای صعب‌العبور شهرستان گاها تا چندین روز ادامه دارد، لذا ذخیره‌سازی اقلام ضروری و مایحتاج اولیه مردم از جمله سوخت و آرد ضروری بنظر می‌رسد و این امر باید با حساسیت، مدیریت و برنامه‌ریزی ویژه توسط دستگاه‌های ذیربط انجام شود.

شناسه خبر : 10023

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =