خانه / سیاسی / توسط گروهک تروریستی داعش صورت گرفت تاسیس دفتر ازدواج برای جهاد نکاح

توسط گروهک تروریستی داعش صورت گرفت تاسیس دفتر ازدواج برای جهاد نکاح

گروهک تروریستی داعش به تازگی برای زنان مجرد و بیوه‌زنانی که تمایل به ازدواج با تروریست‌ها دارند دفتر ازدواج تاسیس کرده است

گروهک تروریستی داعش پس از برپایی تورهای گردشگری برای تروریست ها وغیر نظامیان در مناطق تحت کنترل خود، به تازگی برای زنان مجرد و بیوه‌زنانی که تمایل به ازدواج با تروریست‌ها دارند، “دفتر ازدواج” تاسیس کرده است.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری برنا، تروریستهای تکفیری داعش برای راحتی اعزام زنان به خط مقدم جبهه در سوریه و عراق به منظور تروریست های داعش سوء استفاده از آنان، مرکز آشنایی و ازدواج تشکیل داده اند.
مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه (مخالف دولت) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده که “دفتر ازدواج” تروریست های تکفیری در شهر الباب سوریه در استان حلب قرار دارد.
این مرکز تاکید کرد: شبه نظامیان داعش زنان مجرد و بیوه را تشویق می کنند که نام و نشانی خود را به آنها بدهند و بعد از آن تکفیری ها می توانند برای سوء استفاده های جنسی نزد آنها بروند.
تروریست های داعش همچنین ماه ژوئیه از ساکنان شهر موصل عراق خواسته بودند که زنان خود را برای بهره‌جویی در اختیار آنان قرار دهند و نسبت به عواقب سرپیچی از این فرمان نیز به آن‌ها هشدار دادند.
داعش علاوه بر این، متهم به ارتکاب جنایات جنگی در عراق و سوریه است که ازجمله آنها می توان به تجاوز به عنف، اعدام بدون محاکمه، ربودن جمعی غیرنظامیان و قتل عام اشاره کرد.

شناسه خبر : 18539

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =