خانه / اجتماعی / توقیف خودروهای دارای نقص فنی  

توقیف خودروهای دارای نقص فنی  

فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران گفت: خودروهای دارای نقص فنی توقیف می‌شوند.
 

هادی رفیع‌کیا در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران، اظهار داشت: در دوران حاضر که شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای مستقیما اعتقادات و مذهب ما را نشانه رفته‌اند باید به اصل حجاب و عفاف بیشتر پرداخت.
وی ادامه داد: بیشتر شبکه‌های ماهواره‌ای که با برنامه‌ریزی دقیق و کارشناسی‌ شده و منسجم در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اعتقادی فعالیت می‌کنند، خدمت صادقانه و آگاه‌سازی موجب می‌شود تا تیر دشمنان به سنگ بخورد.
فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران خاطرنشان کرد: این جریان‌های تندرو ضدانقلاب که با پشتوانه استکبار فعالیت می‌کنند با هدف وارد کردن شائبه‌های فرهنگی و سیاسی در بعدهای متفاوتی در حال فعالیت‌های  تفرقه‌انگیزانه هستند، اما باید بدانند که اقدامات آنها کارساز نخواهد بود و همواره سرکوب خواهد شد.
رفیع‌کیا ادامه داد: امام راحل این روزها را پیش‌بینی کرده بودند و با همین نگاه بود که برای جلوگیری از تفرقه‌های ضداسلامی هفته وحدت را نامگذاری کردند و امروز به پشتوانه این تدبیر آگاهانه با رصد امور فرهنگی شاهد حضور پرشور مردم متدین در صحنه‌های مختلف هستیم.
فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران ضمن تقدیر از فعالیت‌های سپاه پاسداران در این شهر ابراز کرد: امروزه با فعالیت‌های مردم‌مدارانه و حضور فعال و هدفمند این ارگان در میان مردم خوشبختانه شاهد حضور و ارتباط قوی دو طرفه مردم با نظام و حتی بیان درددل‌های مردم با مسئولین این ارگان هستیم.
رفیع‌کیا با اشاره به همکاری نیروی انتظامی با کمیسیون‌های پنج‌گانه جلوگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی، ادامه داد: در خصوص پیگیری سرقت، جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و کالا و غیره باید کمیسیون‌ها فعالانه‌تر و هدفمندتر نقش خود را ایفا نمایند.
وی ادامه داد: باید توجه داشت حضور مسئولان در بین مردم بخصوص در میان روستاییان به عنوان ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی، با هدف تسهیل در بیان مشکلات از سوی مردم، ایجاد ارتباط مناسب با مردم امری ضروری است.
فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران در ادامه به توقیف خودروهای آلوده‌کننده هوا اشاره کرد و متذکر شد: ترخیص این خودروها منوط به رفع نقص فنی آن خواهد بود.
رفیع‌کیا در پایان با اشاره به تعداد زیاد خودروهای فرسوده و دارای نقص فنی در سطح شهر کامیاران، یادآور شد: نیروی انتظامی مکلف به نظارت مداوم، متوقف کردن خودرو و در موارد لازم جریمه آنها است.

شناسه خبر : 9769

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دو =