تکرار تاریخ داعشی: ربودن راهبه ها در عراق

مسیحیان کرکوک برای آزادی دو راهبه ربوده شده در موصل مراسم دعا برگزار کردند. چندی پیش نیز تروریست ها پس از ربودن چند راهبه در «معلولا» در سوریه، آنان را به منطقه «یبرود» در «ریف دمشق» منتقل کردند که پس از حدود دو ماه آزاد شدند

زمان انتشار خبر: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ – ۱۷:۰۸
مسیحیان کرکوک برای آزادی دو راهبه ربوده شده در موصل مراسم دعا برگزار کردند. چندی پیش نیز تروریست ها پس از ربودن چند راهبه در «معلولا» در سوریه، آنان را به منطقه «یبرود» در «ریف دمشق» منتقل کردند که پس از حدود دو ماه آزاد شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کلیسای کرکوک در شمال عراق، امروز (دوشنبه، 9 تیر 1393)، آئین ویژه مذهبی برای دعا جهت آزادی دو راهبه ربوده شده در موصل برگزار کرد.
مسیحیان کرکوک در حال دعا برای آزادی دو راهبه دزدیده شده/93/04/09
گفته می‌شود این دو راهبه، روز یکشنبه با اقدام تروریست های گروه داعش در شهر موصل ربوده شده‌اند.
یوسف طوما، کشیش ارشد بخش‌های شمالی کرکوک و سلیمانیه، که رهبری این آئین مذهبی را برعهده داشت، گفت: امروز ما دعایی ویژه برای آزادی و صدمه ندیدن دو راهبه ربوده شده در موصل برگزار کردیم و امیدواریم آن دو هرچه زودتر آزاد شوند و همچنین صلح و آرامش بار دیگر به سراسر کشور بازگردد.
پیش از این در سوریه، تروریست های داعش پس از ربودن چند راهبه در «معلولا»، آنان را به منطقه «یبرود» در «ریف دمشق» منتقل کردند  که پس از حدود دو ماه آزاد شدند.
 
سایت کرد نور: نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *