خانه / اجتماعی / تکریم ارباب رجوع سرلوحه برنامه‌های ادارات تعاون کردستان است  

تکریم ارباب رجوع سرلوحه برنامه‌های ادارات تعاون کردستان است  

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تکریم ارباب رجوع سرلوحه کاری ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان است.
 

، مصطفی باغبانیان در دیدار مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان، اظهار کرد: به کارگیری نیروهای ارزشی در بدنه ادارات زمینه‌ساز خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
وی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بهره‌گیری از توان و تجارب همکاران ایثارگر خوشبختانه در این زمینه، خدمت رسانی مطلوبی را انجام داده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان تصریح کرد: از مجموع ۲۲۷ نفر پرسنل رسمی، پیمانی، قراردادی تعداد ۴۵ نفر از آنان از جامعه ایثارگر شامل فرزندان شهدا، برادران و خواهران شهدا و جانبازان هستند که این مهم، ظرفیت و موقعیت مناسبی را برای مدیریت موثر در این تشکیلات فراهم کرده است.
 
وی با اشاره به عنایت ویژه اعضای هسته مرکزی گزینش وزارت متبوع به همکاران این اداره کل افزود: خردورزی توأم با رعایت اصول اخلاقی، جلوگیری از اسراف، تلاش برای ارتقاء بهره‌وری سازمانی و رعایت اخلاق در پذیرش ارباب رجوع به‌دور از هرگونه گرایش‌های سیاسی از جمله ویژگی‌هایی است که خوشبختانه همکاران هسته مرکزی گزینش به آن آراسته هستند.
 

شناسه خبر : 9985

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =