تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی اولویت شهرداری سنندج است

شهردار سنندج گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی، تکریم ارباب رجوع و پیوست فرهنگی در تمام پروژه‌های عمران شهری اولویت شهرداری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از  سنندج، سید انور رشیدی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرداری سنندج، ظهار کرد: خدا را شاکرم که پس از 14 سال خدمت در جایگاه شورای اسلامی شهر سنندج اکنون در کسوت دیگری و به عنوان شهردار سنندج در خدمت مردم شریف و متدین شهر سنندج هستم. 

وی گفت: کسی که در خدمت رسانی به مردم خدا را در نظر داشته باشد هم در پیشگاه خدا هم در میان مردم حرمت و جایگاه دارد. 

وی اظهار داشت: ما ادعایی نداریم که برای معجره آمده‌ایم و برای تحقق مدینه فاضله هیچ سقفی وجود ندارد بلکه باید تلاش خود را صدچندان کنیم و به صورت جمعی تمامی قصورها و کم تجربگی‌ها را جبران کنیم. 

رشیدی افزود: نگاه همه اکنون منفک از تصمیماتی باشد که در گذشته در شورا گرفته شده و باید تمام توان خود را جهت جبران نقصان‌ها به کار ببندیم و همه ورای وقت و زمان به مثابه یک خانواده بزرگ کار کنیم. 

وی در خصوص احترام به پیشکسوتان و افراد باتجربه در حوزه مدیریت شهری و خدمت رسانی تاکید کرد: باید برای کسانی که در این زمینه مویی سفید کرده اند احترام ویژه‌ای قائل باشیم.

 شهردار سنندج خاطرنشان کرد: باید تمام تهدیدها و بحران‌های ایجاد شده را به فرصت تبدیل کنیم تا هم مردم هم خدا از ما راضی باشند چراکه اگر مردم راضی باشند خدا هم از ما راضی خواهد بود. 

وی با تاکید بر اینکه در 14 سال خدمت در شورا توانسته‌ام به قوانین و مقررات اشرافیت داشته باشم؛ گفت: باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم چون شهر سنندج دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی است. 

رشیدی بیان کرد: مدیران در حوزه های مختلف دنبال احصاء ظرفیت‌های عمومی و محلی در حوزه‌های مختلف سرمایه گذاری، فضای سبز و … باشند و همچنین مشکلات حوزه کاری خود را شناسایی نموده و انعکاس دهند. 

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی، تکریم ارباب رجوع و پیوست فرهنگی در تمام پروژه‌های عمران شهری باید در اولویت کار این شهرداری قرار گیرد.

انتهای پیام/

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *